2733
2734
عنوان

دختر ۱۴ سالع چقدر میدونه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 66 پست
😑💔💔💔از خودم ناامید شدم

منم دهه هشتادی هستم ولی اندازه این اواسط دهه هشتادیا هیچی نمیدونم 😂😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه ندونی چیه که باید به عقلت شک کرد  بنظرم منظورت این بود گیرت نمیاد🙈

منظورم این بود ک ینفر نیست برا من اینحوری گریه کنه😅وگرنه علاف ک زیاده...

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
مامان من کجاست اینارو بخونه 😒 با ۱۸ سال سن دیروز مجبورم کرد جلوی خودش زنگ بزنم به دوستم بگم دیگه تا ...

😂😂😂وای اون لحظه خیلی حس بدیه

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
مامان من کجاست اینارو بخونه 😒 با ۱۸ سال سن دیروز مجبورم کرد جلوی خودش زنگ بزنم به دوستم بگم دیگه تا ...

😅😅😅شانس نداریم

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2740
منظورم این بود ک ینفر نیست برا من اینحوری گریه کنه😅وگرنه علاف ک زیاده...

اینو که همه میگن🤣🙈

بعدش ۱۹ ساله ای که گریه کنه دیگه علاف نیست!

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

😂😂😂😂😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

فسقلی ازهمین الان شوهرمیخواد😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
گفتن آقایی 😂😂😂😂😂😂

اخه اون بچه ۱۹ساله هم آقایی گفتن نداره

من الان داداشم ۱۹سالشه ازسربازی که بیاد مرخصی آخره آرزوش اینه نوشابه پپسی بخره یه نفس بخوره

بعد این میخواد زندگی بسازه؟😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چقدر بچه هاي اين زمونه تخسن 

اره واقعا..چوخخخ بیلمیششش

اصن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی

تازه میگن دختره هنوز جواب نداده😑😑😑

خدایا منو گاو کن

😂😂😂وای اون لحظه خیلی حس بدیه

تازه خودش گوشیو گرفت گفت پسرم تو بچه ای فکرتو بذار رو درس و مدرست بعدش رفتید دانشگاه هرکاری خواستید کنید کسی ایراد نمیگیره و اینجور حرفا 

نیم ساعت حرف زد 😁😁

اخه اون بچه ۱۹ساله هم آقایی گفتن نداره من الان داداشم ۱۹سالشه ازسربازی که بیاد مرخصی آخره آرزوش این ...

😂😂😂😂😂👌👌

تو فازن، ولشون کن😂😂😂

2706