2737
2734
عنوان

دختر ۱۴ سالع چقدر میدونه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 66 پست

من ۱۶ سالمه 😂🤦‍♀️😁

اینا که خوبه به خدا 

یه چیزایی دیدم و شنیدم که شاخام در اومده 

دختر میشناسم کلاس شیشمش دیگه ب ک ارت نداشت🤦‍♀️😑

انقدرم با شوق کارشو کرده بود ...😐

دوست دیگه ام اونجا بوده هر کاری کرده ک نره، این رفته بعدم یهو صدای فحش و جیغاش اومده که چرا زدیش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تازه ما شهر کوچیک و مذهبی ای داریم اینه 😐

امیدوارم شهرای بزرگ بهتر باشن  تا بدتر🤦‍♀️

به نام خدا سیامک انصاری هستم اومدم بایا رو معرفی کنم😐😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اتفاقا پسره همسایه مام اینجور بود اونا تازه سنشونم کم تر بود رفت دختره گرفت ازدواج کردن تموم شد ...

بخدا زندگی متاهلی هم چیزی جز مسیولیت نیست

اگه بخوای زندگیت رو روال باشه همیشه بار مسیولیتهای زیادی رو دوشت هست

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
تازه خودش گوشیو گرفت گفت پسرم تو بچه ای فکرتو بذار رک درس و مدرست بعدش رفتید دانشگاه هرکاری خواستید ...

وای مامان منم یه موقعی زیاد ازاین کارا میکرد میخواستم فقط خار شم خار

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2731
اینو که همه میگن🤣🙈 بعدش ۱۹ ساله ای که گریه کنه دیگه علاف نیست!

همین ک عاشق پیشه باشه کافیه

من یبار تو عمرم با ینفر بودم اونم پسر عموم بود..

بعدشم ک دیگه دور دوس پسر بازیو خط کشیدم...

ازدواج سنتیم دوس ندارم😭دارم پیر میشم...

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
من داداشم ۱۷ سالش بود زن داداشم ۳۱ الانم ۲۰ ساله عروسی کردن خدا رو شکر بهترین زندگیم دارن دوتام پسر ...

ینی ۱۴ سال از داداشت بزرگتره !؟

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
بخدا زندگی متاهلی هم چیزی جز مسیولیت نیست اگه بخوای زندگیت رو روال باشه همیشه بار مسیولیتهای زیادی ...

بخدا همه چی قبول کردم فقط این شرایط من تموم شه 

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2738
من ۱۶ سالمه 😂🤦‍♀️😁 اینا که خوبه به خدا  یه چیزایی دیدم و شنیدم که شاخام در اومده  دخ ...

یا خدااا

من عقب افتاده ام پس😅😅😅

اره واقعا..چوخخخ بیلمیششش اصن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی تازه میگن دختره هنوز جواب نداده😑😑😑 خ ...

واقعا دختره بايد بياد ب من درس بده 

من همون روز خواستگاري بله رو دادم 

😑🤕

من پونزده سالمه

😁❤

2706