2726
عنوان

دختر ۱۴ سالع چقدر میدونه😑

891 بازدید | 66 پست

یه دختر ۱۴ ساله(کلاس نهمی بوده)یه سال با یه پسره بوده...

بعد چن روز پیش زنگ زده به پیره گفته من خاستگار دارم خیلیم خوبه...اگه نمیای که برم...بابامم راضیه

هیچی دیگه پسره با ۱۹ سال سن گریه زاری کرده که من میخوامشو باید برام برید خاستگاری ایناام رفتن...

اونوقت من با ۲۱ سال سن هنوزم نمیدونم شوهر چیه؟کجاست؟از کجا یافت میشه؟معنیش چیه😑هعی خدایا شکرت

چقدر بچه های الان به قول ما ترکا چوخ بیلمیش شدن😅

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خدا

من ۱۴سالم بود تو فضا سیر میکردم

واقعا اینا تعریفشون از ازدواج چیه؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اره اتفاقا پسره همسایه مام اینجور بود اونا تازه سنشونم کم تر بود رفت دختره گرفت ازدواج کردن تموم شد اون وقت من بدبخت ۵سال تمام تو رابطم

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
یا خدا من ۱۴سالم بود تو فضا سیر میکردم واقعا اینا تعریفشون از ازدواج چیه؟؟؟؟

گفتن آقایی 😂😂😂😂😂😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

اگه ندونی چیه که باید به عقلت شک کرد 

بنظرم منظورت این بود گیرت نمیاد🙈

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
خیلی میدونه😐😐😐💔

😑💔💔💔از خودم ناامید شدم

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
اره اتفاقا پسره همسایه مام اینجور بود اونا تازه سنشونم کم تر بود رفت دختره گرفت ازدواج کردن تموم شد ...

اخی

2706