2733
2734
عنوان

دختر ۱۴ سالع چقدر میدونه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشیو قطع کرده تازه میگه ببین به این میگن دخترخوب 😒

😂😂😂😂مامان تو عین مامان خودمه منم اون اولای رابطم مامانم خیلی گیر میداد یهو می دیدم مامانم نیس نگو رفته زیر پای پسره نشسته که کم بیا دنبالش نبرش بیرون یعنی من با خاک یکسان میشدما

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2731
بخدا همه چی قبول کردم فقط این شرایط من تموم شه 

چن سالته؟

زود نرو تو زندگی اگه خانوادت محدودت نمیکنن

من بااینکه شاغل بودم ولی ساعت ۹ اگه میشد ۹و۵دقیقه مامانم با تسبیح تو کوچه بود 

بابامم یه گوشی نمیذاشت داشته باشم

منم۲۲عقد کردم

اگه محدود نبودم تازه۳۰سالگی به فکره شوهر میفتادم

الان ۲۸سالمه ۲تا بچه دارم هنوزم بخدا هیچی از خوشی های زندگی رو ندیدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
واقعا دختره بايد بياد ب من درس بده  من همون روز خواستگاري بله رو دادم  😑🤕

یجوری ناز میکنه دختره

انگار ک من رفتم به پسره زنگ زدم گفتم برو خاستگاری این😐

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

۱۴ ساله خوب ببین فرق داره یکی خیلی میفهمه یکی عقلش به دختر کلاس سومیم نمیرسه

بعد کلاس نهم ۱۵ سالستا😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
تازه خودش گوشیو گرفت گفت پسرم تو بچه ای فکرتو بذار رو درس و مدرست بعدش رفتید دانشگاه هرکاری خواستید ...

من مامان تو هم برا ابجیم همین کار ذو کردم گوشیو ازش گرفتیم و با گوشی من فقط وصل بود به دوستاش اونم حمعه ها یه ساعت خدا رو شکر پزشکی هم اورذ الان برا خودش ازاده راست میگه مامانت بیشن درس بخون 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2740
😂😂😂😂مامان تو عین مامان خودمه منم اون اولای رابطم مامانم خیلی گیر میداد یهو می دیدم مامانم نیس نگ ...

بیرون برم که منو میکشه ! 🥴🥴🥴

کلاس میرفتیم باهم اومد با استادا حرف زد جدا شدیم 

یعنی راضی شد کلاسارو خصوصی برم اما با اون تو یه کلاس نباشم 😁😁

چن سالته؟ زود نرو تو زندگی اگه خانوادت محدودت نمیکنن من بااینکه شاغل بودم ولی ساعت ۹ اگه میشد ۹و۵د ...

بخدا خسته شدم ۵ساله تو رابطه هستم اره منم خیلی محدودم فقط میرم سرکار و میام همین دیگه خسته شدم

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
۱۴ ساله خوب ببین فرق داره یکی خیلی میفهمه یکی عقلش به دختر کلاس سومیم نمیرسه بعد کلاس نهم ۱۵ سالستا ...

نه اول دبیرستان ۱۵🤔

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
بیرون برم که منو میکشه ! 🥴🥴🥴 کلاس میرفتیم باهم اومد با استادا حرف زد جدا شدیم  یعنی راضی ش ...

😂😂😂😂وای خدا اینا چرا اینجورین من روز اول دانشگاه خودش پاشد باهام اومد😂😂😂

اسی هم چوخ بیلمیشوهستند خم بیجلک من خودمم ۱۴سالگی عقد کردم ولی چه رویی داشته به پسره زنگ زده من اس د ...

۲۴ خوبه باز فرق خوبو بدو میدونه 

خخخخ

خوشبخت بشی عزیزم

2706