2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂😂😂

والا😂😂 اکسی ک ادم بود اکس نمیشد😂😂😂 حالا خودم در ب در دنبال راه و چارم ب اکسم بگم‌گو خوردم برگرد😂😂

ولی خب ما در تماسیم باهم حرف میزنیم و ولی ب عنوان دوست💔💔💔

کاربری دست دو نفر(موقت) کاربری ماهلین_۰ تعلیق شده موقتی این اکانتو گرفتم

چرا می خوای پیام بده ؟ دلت تنگ شده ؟

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

♥️🍃

تو‌ قلب‌ منی‌ و‌ جات‌ وسط‌ وجودِ‌ منه،

بیا‌ برو‌ سرجات🤍

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔

باز باران با تَرانه میخُورَد بَر بام خانه خانه اَم کو ؟ خانه اَت کو؟ آن دِله دیوانِه اَت کو؟ روز هایِ کودَکی کو؟ فَصل خوبِه سادِگی کو؟ کودَک شادِ دیروز غَرق دَر غَم هایِ اِمروز یادِ باران رَفته از یاد آرزو ها رَفته بَر باد..:) ️ 

خدایا...!

این بود دنیایی که بخاطرش

لگد به شکم مادرم میزدم؟:/

و گریستم به یاد تمام رویاهایی که

تا می‌خواستیم نوازششان کنیم پژمردند...!!

ولی نکن اون ک رفته نمیاد منم مسه شما بودم هر چن استوری غمگین گذاشتم بیو گزاشتم پی نداد فقط خودم کوچیک شدم الانم فهمیدم چ کار مسخره ای کردم ادم بودن ک نمیرفتن حالا انتظار داری ادم بازی در بیاره پیام بده باور کن اصلا تو فکرت هم نیس

مَردِ من🙃🖤    تو که منو دوست نداشتی چرا گفتی دوستت دارم؟ چرا وقتی گفتم هیچکس طرفم نیس گفتی من پیشتم ؟مخاستی منو دیوونه کنی؟ اشکال نداره فدات بشم😔💔من که هیچوقت دلم نمیاد نفرینت کنم خوشبختیت برام مهمه نفسم🙃💔  ولی ببین...😭 این قلب شکسته هیچوقتتتتت دیگه درست نمیشه... دلبر بی وفام غم دلتنگی داره متلاشیم میکنه 😭         ⁶🖤³🖤  ¹⁴⁰²                                                       
والا😂😂 اکسی ک ادم بود اکس نمیشد😂😂😂 حالا خودم در ب در دنبال راه و چارم ب اکسم بگم‌گو خوردم برگرد ...

من‌خودم کات کردم

الانم میخام حرف بزنم فقد

م اینکه برگردیم

2706