2752
2734

بله

شغلش هیچ ربطی به شغل پدرش نداره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سختتون نیست با پدرش کار میکنه به اختلاف نمیوفتن یا سر حقوق پدرشون حقشونو میدن؟؟ 

ن باباش خیلی وقتا حقشو میخوره بدهیای خودشم از حساب مشترکشون میده بیشتر کارا و همه چیز با همسرمه از ی جیب هزینه مایحتاج رو میدن و از همون جیب بدهیاشو میده و یهو میبینی سفارش میخوره ۶۰ میلیون مثلا سودشون میشه یهو دیدی نیست شد ملومم نی چیکار میکنه با این پولا مام الان دم عروسیمون کلی اذیت میشیم تازه عروسیم واس پسرش نمیخواد بگیره میگ خودت بگیر

تو همانی میشوی که می اندیشی!
ن باباش خیلی وقتا حقشو میخوره بدهیای خودشم از حساب مشترکشون میده بیشتر کارا و همه چیز با همسرمه از ی ...

چقدر سخت کاش شغلشو عوض کنه چون بعدا ضربه اشو تو میخورس خودش هیچی نمیگه؟؟ 

از من به تو نصیحت با بدبختی خودت عروسی بگیری یا هرکاری کنی بهتره تا دو روز دیگه منت سرتون بزاره 

چقدر سخت کاش شغلشو عوض کنه چون بعدا ضربه اشو تو میخورس خودش هیچی نمیگه؟؟  از من به تو نصیحت با ...

چرا خیلی شاکیه پول دستمون بیاد سریع جدا میشیم واس خودمون رستوران میزنیم این وضعیت اصن بدرد نمیخوره بیس چار ساعتم امار جیب شوهرمو داره مادرش

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2706