2733
2734
عنوان

چگونه کودکانی خلاق داشته باشیم(معرفی اسباب بازی های مفید)

| مشاهده متن کامل بحث + 121093 بازدید | 625 پست
طراحی تقویم 92 در طرحها و رنگهای بی نظیر با عکس شما یا کودکتان

برای دیدن نمونه ها به وبلاگم مراجعه کنید

http://mydesigning.persianblog.ir/
جدیدترین تمهای تولد، سیسمونی، دندونی و ... www.phototheme.persianblog.ir instagram: jashnebamaze راههای ارتباطی: 09194733103 call, viber, line, whatsapp

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نیکتای عزیز
ممنون میشم منم راهنمایی کنی عزیزم

من یه پسر دوساله و نیم دارم خیلی باهوشه و علاقه زیادی به سازهای موسیقی داره مام که علاقه اش دیدم به ترتیب براش ساز ها فراهم کردیم و الان طوری که ترجیح میده بیشتر با گیتار یا ستارش و تمبکش یا حتی نی بازی کنه تا اسباب بازی هاش
و حتی هر وسیله ای که شبیه یه ساز ببینه طریقه نواختنشو تقلید میکنه مثلا یه میله برمیداره رو گیتارش میزنه میگه ویالن میزنم یا وسیله گرد میبینه مثل دف میزنه میگه دف دارم میزنم
این حالتشم هم موقت و زودگذر نبود الان مدت بیشتر از چند ماهه که همینطوری برخورد میکنه مخصوصا یه موزیک که میذارم باهاشون شروع به ساز زدن میکنه و از طرفی گهگاه صدای آلات موسیقی تشخیص میده مثلا میگه این صدای ویالن هست و ...

بهم گفتن از 5 سالگی میتونم بزارمش دوره موسیقی ببینه به نظرت بچه ای با این مشخصات بهتر نیست زودتر بزارمش کلاس بره ؟

دوست دارم تو نقاشی و مسائل دیگه هم پیشرفت کنه و اکثرا بازی های فکر تو رده سنی خودش داره و همه درست انجام میده

ممنون میشم راهنماییم کنی
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*
2728
سلام نیکتا جان ..
پسرم 5 سالش ..ولی فوق العاده تخیلی بازی میکنه ..و دوست دارم که خلاق هم باشهبراش چه پیشنهادی میدی ..مثلن وقتی قایم باشک بازی میکنه همش از ما میپرسه که کجا قایم بشه ..نمیخوام اینجوری باشه ؟؟؟؟؟ مرسی
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]

[smiley]s/sm79.gif[/smiley]

[smiley]s/sm79.gif[/smiley]

سلام نیکتا جون دختر من 1.5 سالشه و اصلا هیچ اسباب بازی اونو سرگرم نمیکنه نمیدونم چجوری سرگرمش کنم ؟
کارمـــان به جایــی رســـیده که طـــوری بایـــد دلتنـــگ شـــویم
که به کســـی بـــرنخـــورد ..!!
باشگاه کودک تماشا

play room

برگزاری جشن تولد

برگزاری جشن تولد ماهانه

برگزاری کلاسهای متنوع :

1- بازی گروهی مادر و کودک ( 1 تا 2 سال )

2- کارگاه خلاقیت مادر و کودک ( 2 تا 4 سال )

3- کارگاه زبان انگلیسی و فرانسه ( 4 سال به بالا )

4- نقاشی ( 4 سال به بالا )

5 - کارگاه فرزندپروری تک جلسه ای ( ویژه مادران )

ساعت کارباشگاه کودک تماشا : همه روزه از 10 صبح تا 8 شب

تلفن : 22374857
2740
انواع کتاب نایاب،لوازم التحریر،اسباب بازی و انواع cd های آموزشی،موسیقی را نیز می توانید از کتاب فروشی کتاب در دسترس تهیه کنید. آدرس ما:کریم خان -خیابان ایرانشهر شمالی-روبروی خیابان شاداب-ضلع غربی پارک هنرمندان.تلفن:09122896018
انواع کتاب نایاب،لوازم التحریر،اسباب بازی و انواع cd های آموزشی،موسیقی را نیز می توانید از کتاب فروشی کتاب در دسترس تهیه کنید. آدرس ما:کریم خان -خیابان ایرانشهر شمالی-روبروی خیابان شاداب-ضلع غربی پارک هنرمندان.تلفن:09122896018
از مامانایی که دنبال اسباب بازی مفید برای بچه هاشون هستند دعوت میکنم از فروشگاه ما دیدن فرمایند و از نزدیک اسباب بازی مناسب با سن کودکشون رو با کمک فروشنده ما انتخاب کنند.
بازی های فکری پیشنهادی برای کودکان شش ماه تا سه ساله نیمه
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک نمایید.

مخصوص کودکان شش ماه
نام کالا: کرم راهبر
کودکان خلاق

مخصوص کودکان یک ساله
نام کالا: برج هوش
مهارت جدید جذاب را هنگامی که با کودک خود بازی می کنید را تجربه کنید.
برج هوش به کودک دلبند شما اندازه های متفاوت را آموزش می دهد و همچنین آموزش اعداد ،‌ رنگها ،‌ زبان انگلیسی را می توانیم با این بازی جذاب به کودک یاد بدهید.
کودکان خلاق

مخصوص کودکان دو ساله
نام کالا: تخته عروسکی
شامل یک تخته مغناطیسی و قطعات مختلف که به وسیله آن؛ کودک با قوه تخیل خود می تواند چهره های مختلف را خلق کند.
کودکان خلاق

مخصوص کودکان سه ساله
نام کالا: پازل تعویض لباس خرسی
یک بازی جذاب برای گروه سنی 3 سال تا 5 سال
کودکان خلاق

مخصوص کودکان سه سال نیم
نام کالا: ماشین و موتور پیچ و مهره ای
افزایش تمرکز و هماهنگی چشم و دست کودک.
کودک در نتیجه اتصال قطعات و خراب کردن آن با مفاهیم تجزیه و ترکیب اجسام بیشتر آشنا می شود.
به قدرت تفکر منظم و سازماندهی کودک کمک می کند
کودکان خلاق

آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی

سمینار کودک توانمند(رایگان)

کارشناس : جناب آقای دکتر شهرام اسلامی

زمان برگزاری :20 دی ماه

ساعت برگزاری:14 الی 16

مکان برگزاری: میدان پونک. بلوار میرزا بابایی. خیابان عدل شمالی. پارک آموزش ترافیک. تالار رنگین کمان

برای هماهنگی بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:66428504
سلام نیکتا جان منون از تایپیک خوبت حیف که دیر پیداش کردم.
عزیزم دختر من دو سالو ده ماهشه هیچ علاقه ای به دیدن کارتون نداره فقطسی دی هایی که آهنگ باشن رو دوست داره!
این بد نیست؟
اگه بتونی اسباب بازی های مناسب سنشو بهم معرفی کنی هم ممنون میشم.
2706