2733
2734
عنوان

اسپرم اهدایی

2570 بازدید | 169 پست

بچه ها نظرتون درباره اسپرم اهدایی چیه 

شوهرم میگه من راضیم که بچه ای بزرگ کنم که از وجود تو باشه با روش خودم بزرگ شه تصمیم گذاشته به عهده خودم ولی به نظرتون کار درستیه

اینم بگم که اسپرم اهدایی روش درمانی حساب میشه و از نظر شرعی درسته و همچنین تو ایران هم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من نمیتونم قبول کنم🙂🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

اگر موافقه بگیر 

البته یه زن خوبشو 

قد بلند باشه اهدا کننده 

چشم رنگی باشه و...

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

وقتی برا تخمک اهدایی صیغه محرمیت میخونن بین خانوم و آقا مسلما برا اسپرمم باید بخونن بعد چجوری زن شوهر دار صیغه ی مرد دیگ بشه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
یعنی در کل بچه ی شوهرت نمیشه دگ بچه ی شما و اون کسی ک اهدا کرده  خب چه اشکالی داره انگار از به ...

چیش بهتره فکر حرفای پشت سرشون رو هم باید بکنن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

من قبول نمیکنم

چون معلوم نیس واسه کیه شکلش چجوریه چه بیماری های نهفته ای داره و....

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2706