2733
2734
عنوان

چگونه کودکانی خلاق داشته باشیم(معرفی اسباب بازی های مفید)

| مشاهده متن کامل بحث + 121094 بازدید | 625 پست
وووییییییییییییژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ
من اومدممممم
سلام....
منم بازیییییییییییییییییییییییییی

سلام به تک تک مامانی این تاپیک....

سلام به تک تک نی نی های مامانای این تاپیک...

سلام مخصوص به نیکتا خانوووووووووووووووووووم

..................

دخمل منم اسمش ستایشه....یه سال و یه ماه و هفت روزشه. به نظر خودم و همه بقیه بچه باهوشیه.
منم برام خیلی مهمه که باهوشتر بشه و درست هم تربیت بشه.

نیکتا جونم...
ستایش غیر از بازیهای معمولی که می کنه (با عروسکاش....قابلمه و کاسه بشقاب ... اشیا ممنوعه تو خونه....و حتی یه کم ماشین و هواپیما....) بازیهای فکری رو هم خوب بلده...
با این حلقه ها...این شکلای مختلف که فرو می رن تو جاهای مخصوص....مکهبعای رنگی و عکسدار...خوب بازی کمی کنه.
از 5-6 ماهگیاش سی دی های بیبی انیشتین رو براش می ذاشتم...خیییییییییییییییلی دوسشون داره. البته همون روزی یه ربع.
الان که بزرگتر شده عادت کرده (متاسفانه) که اونا روشن باشن که غذاشو بخوره. منم سعی می کنم که سریع خاموشش کنم.
نیکتا جون چند روز که یه سی دیو می بینه صحنه هاشو جلوجلو پیش بینی می کنه. گاهی خیلی تعجب می کنم. مثلا صحنه قبل از اینکه گربه رو نشون بدن....می گه پیشی....

ولی الان که داره شروع به حرف زدن می کنه دلم می خواد یه برنامه ببینه که توش فارسی حرف بزنن....چیکار کنم. این برنامه های تلویزیون ایران مثل فیتیله و خاله فلان و عمه فلان و عموها و اینا خوبه ببینه؟

دوست داره اونرو هم....بچ ها که دست می زنن اینم دست می زنه....خیلیم مشعوف می شه از دست زدن....

خیلی برای بار اول وراجی کردم نهههههههههههههههههههه؟

ممنون می شم کمکم کنی...یه عالمه سوال دیگه هم دارم
سلام دوست خوبم؛مامان ستایش
عزیزم دخمر گلمون دقیقا مطابق سنش عمل می کنه و تمام کارهایی که در که باید یک کودک در این سن انجام بدهد را انجام می دهد.برای پیشرفت رشد ذهنی کودک
وظایف کوچک و ساده ای را برای تحریک ماجراجویی و حس کامیابی به محول کنید.
به او کمک کنید تا با کنار هم گذاشتن سه یا چهار کلمه جمله ساده بسازد.
یک مداد یا تعدادی مداد رنگی در اختیار او قرار دهید تا بتواند نقاشی های زیادی بکشد در آخر هم نقاشی هایش را در معرض دید او قرار دهید.
تا می توانید برایش کتاب بخوانید
عزیزم برنامه های مثل عمو فیتیله و... برنامه های خوبی هستند و بچه ها نیز این برنامه ها را دوست دارند ولی به نظر من در کنار دیدن این برنامه ها برنامه های آموزشی نیز برای او نمایش دهید .فقط مدت تماشای تلویزیون زیاد نباشد تا کودک به بازی های مختلف انجام دهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پری جون
عزیزم برای کودک 10تا 11 ماه کتابهای از جنس مقوای ضخیم ؛ پارچه و ... که حاوی تصاویر بزرگ . رنگی می باشد مناسب است. اسباب بازی های متحرک(جانورانی که رو چرخ های بزرگ راه می روند و ...)؛ مکعب های فومی ؛ سطل و اسباب بازی های شناور وسایل مناسب برای کودک در حمام می باشد.درست کردن جغجغه با وسایل داخل منزل برای کودک بسیار سرگرم کننده می باشد.
عزیزم روان شناسان مختلف بر این عقیده هستند که کودک بیشتر 30 دقیقه در این گروه سنی تلویزیون تماشا نکند.
سلام nanazi جون
عزیزم
مغز یک کودک با سرعت شگفت انگیزی پرورش پیدا می کند...
نزدیک به 90% در طول 5 سال اول زندگی!

بهترین و راحت ترین زمان برای یادگیری زبان در طول سالهای خردسالی و نوباوه گی...
زمانیکه مغز در حال ساخت هزاران سیناپس و ارتباط است ، به کودک اجازه می دهد نوشتن و تلفظ یک لغت را با هم یاد بگیرد.
تصور کنید که میتوانید ابزار اولیه یک ارتباط مفید و موثر در زندگی ، افزایش ظرفیت یادگیری و یک شخصیت احساسی را به کودکتان بدهید.

دکتر تیتزر معتقد است شروع مهارت خواندن در مدرسه برای کودک بسیار دیر است
و مفیدترین زمان طبیعی برای یادگیری زبان تقریبا از زمان تولد تا 4 سالگی است.
در طول این دوره یادگیری یک زبان به هر شکل، شامل تلفظ ،شنیدن و نوشتن برای کودک بسیار ساده تر است.
کودکی که زودتر شروع کند بهتر می خواند و از یادگیری لذت بیشتر می برد.
مطالعات ثابت کرده اند که کودکی که خواندن را زودتر شروع می کند، در مدرسه و بعدها در زندگی وظایفش را بهتر انجام می دهد ، اعتماد به نفس بیشتری دارد و از ماندن در مدرسه لذت بیشتری می برد.و فکر می کنم بدون هیچ فشاری آموزش را شروع کنید.
عزیزم ما در منطقه اشرفی اصفهانی دو مهد کودک برای کودکان 3 تا 6 سال و یک مدرسه دخترانه و یک مدرسه پسرانه داریم.
2731
نیکتا جون

دختر من 17 ماهشه....واسش خمیر بازی گرفتم......الان مناسبه که بهش بدم بازی کنه؟؟؟؟؟؟

الان تو یه سنیه که همه چیز رو میکنه تو دهنش....منم ترسیدم خمیر بازی رو بکنه تو دهنش......

همسر مهربانم، دختر زیبایم، دوستتان دارم...از اینجا تا خداااااااااااااا
سلام نیکتا جون
دختر من الان سه ساله است نقاشی کردن و کتاب داستان رو خیلی دوست داره سعی کردم باهاش کار کنم چند تا شعر هم بهش یاد دادم . خیلی علاقه داره بره مهد ولی وقتی میره اونجا می بینه که شلوغه میگه میترسم ونمی مونه چه کار کنم که مهد بمونه وبا بچه ها دوست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کن.
خدا جون حاجت منو بده
2740
نیکتا جان سلام. میشه خواهش کنم آدرس مهدهایی رو که تو اشرفی اصفهانی دارید برام بزارید؟!!!
پسر من هنوز سه سالش نشده. تصمیم دارم از سه سالگی یه مهد خوب بذارمش...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
سلام نیکتای عزیز.خوبی خانومی ؟
اول تشکر کنم واسه راهنمایی های خوبت در مورد گل پسرم.پسری الان 20 ماهشه . نیکتا جون نسبت به سنش خوب حرف میزنه.معنی کلماتی که میگه میفهمه . زیاد با حلقه هوش و کوبه بازی نمیکنه یعنی شاید 5 دقیقه.جدیدا از ماشین بازی خوشش اومده و سه چرخه.مداد دستش میدم رو کاغذ نقاشی نمیکنه همش رو بدنش شکل میکشه.
دوست دارم زبان انگلیسیش مثل باباش قوی بشه.سی دی بی بی انیشتن گرفتم اما زیاد رقبت نشون نمیده.دوست داره همش سی دی رو از تو دستگاه برداره و خودش بذاره .
راهنمایی میخوام نیکتا جون .دوست ندارم کوتاهی در حقش بکنم.میخوام مامان خووووووووووووووووبی باشم.
منم مشکل هستی جوون رو دارم.
پسرم 3 سال و 3 ماهشه و خیلی به رفتن مهد علاقه داشت و وقتی اسمش رو نوشتم هفته اول خیلی خوب رفت ولی هفته دوم با گریه دارم میفرستمش.میگه نمیرم و اونجا گریه میکنم و میگم مامانمومیخوام.
نمیدونم چکار کنم .
لطفا راهنماییم کنید
I do my best before giving up
طراحی تقویم 92 در طرحها و رنگهای بی نظیر با عکس شما یا کودکتان

برای دیدن نمونه ها به وبلاگم مراجعه کنید

http://mydesigning.persianblog.ir/
جدیدترین تمهای تولد، سیسمونی، دندونی و ... www.phototheme.persianblog.ir instagram: jashnebamaze راههای ارتباطی: 09194733103 call, viber, line, whatsapp
2706