2733
2734
عنوان

چگونه کودکانی خلاق داشته باشیم(معرفی اسباب بازی های مفید)

| مشاهده متن کامل بحث + 121146 بازدید | 625 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم چه تاپیک خوبی یه سوال داشتم دیدن تلویزیون واسه دختر 2 ماهه ام بده؟ صبح ها وقتی دارم صبحانه می خورم می ذارمش تا صداش در نیاد اشکال داره؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام دوست عزیز مهربان بانو
عزیزم بعضی از متخصصان بر این باورند که کودک تا دو سالگی نباید تلویزیون نگاه کند . ولی بیشتر معتقدند که تا یک سالگی بین 15 الی 30 دقیقه مانعی ندارد در صورتی که برنامه آموزشی باشد.با تماشا کردن تلویزییون کودک با کلمات زیاد آشنا می شود و شاید این کلمات را نتوانند در ذهن خود تفکیک کنند و بعضی از کودکان دیر تر صحبت می کنند.
عزیزم بعضی از متخصصان بر این باورند که کودک تا دو سالگی نباید تلویزیون نگاه کند . ولی بیشتر معتقدند که تا یک سالگی بین 15 الی 30 دقیقه مانعی ندارد در صورتی که برنامه آموزشی باشد.با تماشا کردن تلویزییون کودک با کلمات زیاد آشنا می شود و شاید این کلمات را نتوانند در ذهن خود تفکیک کنند و بعضی از کودکان دیر تر صحبت می کنند.
سلام طنین جون
عزیزم برای کودک سه تا 4 سال بهترین کار نقاشی کردن،‌خمیر بازی و ساختن لگو های متفاوت؛‌درست کردن پازل های خلاقیت؛
در این سن تمرکز کودک را با بازی های مثل نخ کردن،‌ماه تعادل و ....بالا ببرید.
طنین جان لطفا هنگامی که کودک بازی می کند یا نقاشی می کند به او نگویید که چه کاری را باید انجام دهد ،‌باید خودش همه چیز را کشف کند.
مرسی خانمی از پاسخت چی کار کنم تا هوش دخترم تقویت بشه از کی باید روش کار کنم الان 2 ماه و 15 روزه است
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام مهربان بانو

عزیزم برای هلنا گلمون زیاد کتاب بخونید . سی دی های آموزشی این گروه سنی اون هم فقط بین 15 الی 30 دقیقه بیشتر نباید باشه بازی خلاقانه را باید از 6 ماه شروع کنیم.
یک کتاب هم معرفی می کنم کتاب واقعا عالی همه کودکان تیز هوشند اگر..... . انتشارات ذهن آویز
http://kids.ir/eshop/detail/694/%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DA%AF%D8%B1/
سلام تربچه جون
عزیزم بازی مناسب برای دخمل گلمون بازی های صدا دار براش خیلی جذابه . برج هوش . بازی های کوبه ای؛استوانه هوش یا بازی های که کودک اجسام متفاوت را داخل آن بیندازد. کم کم نقاشی را با مداد شمعی شروع کنید.
سلام نیکتا جان "
میخواستم نظر شمارو در مورد اموزش خواندن و نوشتن قبل از سن دبستان بدونم (لازم که بگم دختر من 2 سال ونیم سن داره تا حالا سعی کردم براش از اموزش کم نذارم اما اصرار بر یادگیری نداشتم ) اگر امکان داره در مورد اموزش خواندن و نوشتن فارسی و یا زبان دوم مرا راهنمایید کنید >راستی یه سوال دیگه شما گفتی بودید که توی اشرفی اصفهانی فعالیت دارید میشه در مورد زمینه ی فعالیتتون توضیحی بدید ؟
2706