2752
2734
عنوان

اسپرم اهدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 168 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی برا تخمک اهدایی صیغه محرمیت میخونن بین خانوم و آقا مسلما برا اسپرمم باید بخونن بعد چجوری زن شوه ...

زنی که تخمک اهدا کنه بازم صیغه میکنن مگه میشه وقتی خودش شوهر داره

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
منم به بدبختی راضیش کردم ایشالله خدا خودش بهمون کمک کنه

اتفاقا همین پریشب بحث دکتر و آزمایش و...بود

ان شاءالله😍اینجا چند نفری گفتن با وجود آزو اسپرمی بودن همسرشون بچه دار شدن

ان شاءالله برای ما هم معجزه بشه🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
منم به بدبختی راضیش کردم ایشالله خدا خودش بهمون کمک کنه

چه تصمیم سختی 

بهترینا برات پیش بیاد عزیزم 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

اگه زوجه عاشق هم باشن و مرد ب هیچ عنوان نتونه بچه دار باشه گزینه خوبیه هم تو وجودت پرورش میدی و پروسه ی زن حامله رو پیش میری بهتر از بهزیستی آوردنه

ولی خب اگه بخواییم ب عمق قضیه نگاه بکنیم پدره بچت یکی دیگس انگار و تو ندیدیش بنظرم خیلی مهمه کع چه شکلی باشه کاش ی اپشنی بود ادم با صاحب اسپرم ملاقات میگرد تا بعد تصمیم بگیره

عزیزم میدونم شوهرتو دوست داری و بهش اعتماد داری ولی یکاری کن تا خدایی نکرده پسفردا نزنه زیر حرفش&nbs ...

بهش گفتم گفت من بچه دار نمیشم ولی اگه قراره بچه ای بیاد تو زندگیمون دوست دارم از تو باشه و تو هم بارداری و مادرشدن تجربه کنی الان واقعا نمیدونم حتی در مورد پروسه اشم نمیدونم  که آیا سخته یا ارزش داره  یا ن

بهش گفتم گفت من بچه دار نمیشم ولی اگه قراره بچه ای بیاد تو زندگیمون دوست دارم از تو باشه و تو هم بار ...

تو این راه فقط باید پول خرج کرد و کفش آهنی پوشید

خیلی سخته خیلی 

خدا کمکمون کنه 🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚