2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679055 بازدید | 136169 پست
عاشق این یهویی ها هستم😍😍😍😍 اینقد دوست دارم یهویی وبدون برنامه باردار بشم💖💖💖.که خودمم باورم ن ...

عزیزم زمان بندی خدا حرف نداره....مطمئن باش تو بهترین زمان و شرایط ممکن نی نی رو میذاره تو دلت 😍😍😍

ان شاءالله هممون سوپرایز میشیم من مطمئنم😍❤

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین ماه میام مامان عزیزم😍😍اگه زود بیام که شماها قدر منو نمیدونید.. 😍 به وقتش میام تو دلت😍😍موا ...

آخخ خداااا 😭😭تو بیا من قول میدم قدرتو خیلیی بدونم ..

بابایی رو نگو که خیلی بی قرارته.. لحظه شماری میکنه برا اومدنت هر روز دنبال علاعم وجودت تو بدن من میگرده وقتایی که دمای بدنمو چک میکنه میبینه داغم از خوشحالی چشماش برق میزنه😢خدایا هیچ زنیو پیش شوهرش شرمنده نکن...ستایش جان بااین حرفای قشنگت قند دلم آب شد😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
عزیزم حسابی خسته شدی😢 حالا خداروشکر جفتت رفته بالا این خیلی خوبه  الحمدالله نی نی هم خوب بود ...

خب فردا میخوام برم پیش دکتر ،،،

دکتر سونو گفت چرا سرکلاژ نکردی گفتم خب گفتن احتیاج نیس گفت ب دکترت نشون بده سونو رو  اگه لازم باشه برات واژینال مینویسه بیا رایگان انجام میدیم برات ،، 

😍خدایا شکرت 😍
همیشه لبت خندون باشه عزیزدلم❤😍 الان دور،دوره اقایونه...به امید خدا ۹ ماهم ما تلافی میکنیم😂

قربونت عزیزم🌹🌹🌹

اخه چیکار کنیم تلافی هم نمیتونیم بکنیم😁😁😁 اینقد که دل نازکیم دلمون نمیاد.دلمون براشون میسوزه😏😏😏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
2738
آخخ خداااا 😭😭تو بیا من قول میدم قدرتو خیلیی بدونم .. بابایی رو نگو که خیلی بی قرارته.. لحظه شماری ...

قربون دلت پونه عزیزم😘

میدونم خیلی سخته ولی مطمئن باش خدا جواب صبرتو میده..منم چندسال طول کشید تا باردار شم قشنگ یادمه همسرم چقدر دلش بچه میخواست. 😑خیلی روزهای سختی بود.. قشنگ درکت میکنم.. ان شاءلله که همین ماه خدا دلتو شاد کنه. مطمئن باش اون فرشته کوچولوت بزودی میاد تو دلت🙏🙏

به حرمت امام حسین علیه السلام بزودی به مراد دلت برسی🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
عزیزم زمان بندی خدا حرف نداره....مطمئن باش تو بهترین زمان و شرایط ممکن نی نی رو میذاره تو دلت 😍😍😍 ...

الللللللللهی آمییییییییین🙏🙏🙏🙏

روزای خوب برای هممون تو راهه مطمئنم.😍😍😍😍

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
یه حلقه اس که دهانه رحم رو باهاش میبندن من ۳ تومن هزینه کردم تو مطب در عرض ۵دقیقه دکتر برام گذاشت ، ...

منم اگه دکترم گفت چیزی نیس و اینا بازم برم این حلقه رو بزارم ؟؟؟

😍خدایا شکرت 😍
خب فردا میخوام برم پیش دکتر ،،، دکتر سونو گفت چرا سرکلاژ نکردی گفتم خب گفتن احتیاج نیس گفت ب دکترت ...

این دکتره خداییش خیلی دقیقه

منم که واسه ان تی رفتم گفت حتما به دکترت بگو اندازه طول سرویکس رو

عباسی هم گفت اون مهم نیست مهمه جفته که پایینه😐

2706