2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
این چیزا برا دخترا خ معنی خاصی داره  بنظرم برا پسرا ی چیز کاربردی تر مثه ساعت تیشرت ایرواد و د ...

ازینچیزا زیاد گرفتم میخام این دفه یچیزی بگیرم ک خیلی خاص باشه

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
گوی خوشگله ولی فکر نکن یه پسر از این چیزها خوشش بیاد

چون تو زمستون اشنا شدیم میخام یچی باشه ک یادآور اونروزا باشه 

چون تو زمستون اشنا شدیم میخام یچی باشه ک یادآور اونروزا باشه 

باز گوی بهتره اون ساعت چوبی هست

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
کلا یه چیزی بخر که بعدها نتونه بره بده به دوست دختر بعدیش! واله! 

وااییی😂

ن 5ساالع باهمیم میخاس بره تا الان رفتع بود 

وااییی😂 ن 5ساالع باهمیم میخاس بره تا الان رفتع بود 

من یه کادو دوران دوستی برای شوهرم خریده بودم ، به دردش نخورده بود و تو همون کارتونی گذاشته بود (خودش تعریف می کرد که مادرش چقدر غر زده که اینها چیه می ری می خری! )تو خونه اشون، بعد مادرشوهرم رفته بود مشهد و آمده بود، رفته بودم خونشون (اون موقع شوهرم سر کار بود) بعد کادویی که خودم خریده بودم مادرشوهرم با یه منتی بهم داد که آره من کلی گشتم تا اینو برای تو پیدا کردم و برای سوغات برات خریدم!

هم از دروغ گویی اش بدم آمد هم یاد این افتادم که گفته بود اینها چیه می خری و از نظرش یه چیز به درد نخور بوده که فقط می خواسته رد کنه بره اونم با منت!)  

منم با این شوهر کردنم! 🙃

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706