2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681964 بازدید | 136169 پست
قاصدک جان ببین اقدامام ب نفع پسر بوده؟؟ روز ۱۲ پری سونو دادم یه فولی ۲۲ سمت چپ یه فولی ۱۵ سمت راست د ...

عزیزم من از امپول سر در نمیارم.. شرمنده تم

از مرضیه یا مامان روشا بپرس

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم، آن شاالله شما هم این ماه مامان میشی عزیزم فردا رو نذر دارم روزه بگیرم، اگه قابل ب ...

انشاالله به دعای شما دوست عزیزم..نذرت قبول باشه حمیده جان یادت باشه حتما همه منتظرارو دعاکن در آخر منه حقیرو از دعات محروم نکن💔💔💔🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹💖

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
خانما میشه تو بارداری از دل و جیگر مرغ استفاده کرد؟

بعد از ۳ ماهگی... نهایتا ماهی یکبار

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2742
‍ 🔺مراقبت های بعد از زایمان طبیعی و سزارین 🔹مراقبت از بخیه ها بعد از زایمان طبیعی و سزارین اهم ...

مرسی عزیزم خیلی زحمت کشیدی

فدای وجودت😘😘

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
امینو سنتز شما ۱۶ یا۱۷ هفته میدین من ۱۰تا۱۲هفته بایدcvs بدم بخاطر همین دکترم گفت جای ریسک کردن نداری ...

حالت خوبه واکسن ز دی عزیزم ؟اذیت نشدی ؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2740
عزیزم پساری یعنی چی؟

یه حلقه اس که دهانه رحم رو باهاش میبندن من ۳ تومن هزینه کردم تو مطب در عرض ۵دقیقه دکتر برام گذاشت ، گفت برای بارداری های بعدی هم میتونی ازش استفاده کنی، من رو سرکلاژ تاکید داشتم ک دکترم گفت نه من اونو توصیه نمیکنم براهمه ک میان پیشش پساری میذاره

الان تو 17 هفته ام میتونم بخورم؟

من از دکترم پرسیدم گفت ماهی یکبار

حالت خوبه واکسن ز دی عزیزم ؟اذیت نشدی ؟

سلام شکر خدا نه خوبم هنوز الفاتحه نشدم😂🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرسی 😘 😘  امیدوارم واسه شماهم همینطور باشه🙏🙏 موعد منم 10تا 12 مهر هست.. دیگه توکل به خدا ...

ممنونم دوست عزیزم😍😍

ان شاءالله همه ی بچه های تاپیک بی بی های خوشرنگشون رو بذارن ماهم لذتش رو ببریم😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
@پونه99     فداتشم عزیزم مطمین باش خدا معجزشو ب تو هم نشون میده و همین روزا بی بی مثبت ...

خدا از دل مهربونت بشنوه عزیزم..نه جرعتو ندارم با بی بی منفی روبرو بشم😓😓

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
خواهش میکنم عزیزم😍😍😍 ای وای دختر چقد خندیدم😂😂😂😂😂 مردا همشون همینجورین 😤😤😤من که موقع اقد ...

همیشه لبت خندون باشه عزیزدلم❤😍

الان دور،دوره اقایونه...به امید خدا ۹ ماهم ما تلافی میکنیم😂

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
نگران نباش روژان جون ، طول سرویکس من خیلی کمتر از شما دکتر برام فقط پساری گذاشت با سرکلاژ اصلا ...

واسه شما چند بود ،، الان استراحتی خیلی نگرانم اشک شوهرمم دیدم امشب 

😍خدایا شکرت 😍
2706