2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1686341 بازدید | 136169 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@پونه99    

فداتشم عزیزم مطمین باش خدا معجزشو ب تو هم نشون میده و همین روزا بی بی مثبت تورو میبینم

اصلا بی بی نزدی؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2731
سلام تبریک می گم ان شالله به سلامتی😍

سلام عزیزم مرسی ایشالله قسمت همه منتطرا

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
سلام عزیزم رفتم انقد گریه کردم که نگو 😭😭😭😭😭😭 سونو اول گفت طول سرویکس ۳۵ بعد که گفتم ۳۱ بوده گ ...

اخ عزیزم گریه نکن😢😢😢

بخدا انقدر تو فکرت بودم 😢😢😢نگفت باید چیکار کنی 

جفتت رفته بود بالا؟

سلام عزیزم رفتم انقد گریه کردم که نگو 😭😭😭😭😭😭 سونو اول گفت طول سرویکس ۳۵ بعد که گفتم ۳۱ بوده گ ...

عزیزدلم خدا بزرگه گریه نکن

خداروشکر نی نی سلامت بود ان شاالله واسه طول سرویکس هم دکتر یه دارویی چیزی میده نگران نباش 

نرفتی دکتر نشون بدی جواب سونو رو؟

والا نمیدونم من این دکتر رو از رو تعریف بقیه انتخاب کردم که حامله شده بودن، برا همین میگم این ماه می ...

آره حتما بهش بگو..بگو چندماه میام پیشت جواب نگرفتم خیلی ناراحتم. همه بهم میگن دکترتو عوض کن. این همه تحت نظر بودی کاری نکرده واست.. .ولی من گوش نکردم. شما آخرین تجویزتو الان واسم انجام بده..

توکل به خدا.. ان شاءلله که همین ماه فولی های عالی بسازی. ونی نی قشنگت هم بچسبه به دلت. 🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
عزیزدلم خدا بزرگه گریه نکن خداروشکر نی نی سلامت بود ان شاالله واسه طول سرویکس هم دکتر یه دارویی چیز ...

تازه رسیدم خونه آره جفتم بالا بود ،، 

همه چیز نی نی هم خوب بود فقط طول سرویکس رو نمیدونم چرا یه بار زیاد میزنن یه بار کم بخدا دیوونه شدم 

😍خدایا شکرت 😍
این تستا رو انجام میدم تجربه بشه برا ایندگان😂 ببینن کدومشون درست تره

انشالله ک دیگ مشخص بشه جنسیت متوجه میشیم کدوما درستتره😂🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام عزیزم مرسی ایشالله قسمت همه منتطرا

عزیزم بارداری شما و مامان حمیده مبارک.خیلی خوشحال شدم الان پیاماتون رو خوندم❤❤❤

شما رو که میبینم بیشتر به این نکته پی میبرم که فقط خدا باید بخواد.

نگران نباش روژان جون ، طول سرویکس من خیلی کمتر از شما دکتر برام فقط پساری گذاشت با سرکلاژ اصلا موافق نبود تو مطب ک بودم خیلی از خانم ها این مشکلو داشتن 

تازه رسیدم خونه آره جفتم بالا بود ،،  همه چیز نی نی هم خوب بود فقط طول سرویکس رو نمیدونم چرا ی ...

عزیزم حسابی خسته شدی😢

حالا خداروشکر جفتت رفته بالا این خیلی خوبه 

الحمدالله نی نی هم خوب بود

دکتر نگفت واسه طول سرویکس چیکار کنی؟

مبارک باشه مامان حمیده خیلی خوشحال شم باور کن انگار خبر بارداری خواهرمو شنیدم انشاا بارداری خوبی داش ...

همین ماه میام مامان عزیزم😍😍اگه زود بیام که شماها قدر منو نمیدونید.. 😍

به وقتش میام تو دلت😍😍مواظب بابا جونیم باش تا من بیام😅😅

این پیام از تو بهشت بود😍😍😍

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
انشاءالله بیبی مثبت بعدی شمایی عزیزم😍😍😍😍

انشاالله...یعنی میشه خداجونم😢😍😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
2706