2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673081 بازدید | 136169 پست
بچه ها نتونستم برم جواب و بگیرم تو اینترنت هم هرچی میزنم برام نمیاره  زنگ زدم پرسیدم گفتش که ...

مباررکه عزیزم😍😍😍

بارداری خوبی داشته باشی

برا ماهم دعا کن 😘🙏🙏

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

🔺 کاهش تورم بعد از زایمان 

🔹راه حل اول

برای پیشگیری و بهبود تورم پس از زایمان در دستها و پاها، روزانه ۳۰ دقیقه پاها و دستهایتان را روی بالش و در سطحی بالاتر از قلبتان قرار دهید. 

این کار باعث بهبود جریان خون به نواحی متورم شده و باعث کاهش سریع تورم می شود.

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تیتر بتا دادم ۷۸۱ بود     مباررررک باشه عزیزم ان شاالله یه بارداری راحت و بی خطر داشت ...

😍😍😍وای خدا چقد خوشحال شدم

مبارکت باش عزیزم

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

🔸نکاتی که مادران باید بدانند!! 

👈🏻بغل کردن #نوزاد از شیردادن مهمتر است؟

آغوش و بغل گرم مادر می تواند به رشد جسمی و روانی کودک کمک زیادی کند.

بسیاری از روان‌درمانگران گفته‌اند در آغوش گرفتن تاثیر زیادی بر روحیه و رشد کودک دارد، به عبارت دیگر تغذیه عامل دوم و در آغوش گرفتن و نگه داشتن کودک عامل ابتدایی و اصلی رشد کودک است

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2728

‌‌‏ 🔸ماه های #بارداری

1. یک ماه تمام/ 30 روز: 4 هفته و 2 روز

2.دو ماه تمام/60 روز : 8 هفته و 4 روز

3. سه ماه تمام / 90 روز : 12 هفته و 6 روز

4. چهار ماه تمام / 120 روز : 17 هفته و 1 روز

5. پنج ماه تمام / 150 روز : 21 هفته و 3 روز

6.شش ماه تموم / 180 روز : 25 هفته و 5 روز

7. هفت ماه تموم / 210 روز: 30 هفته

8. هشت ماه تموم / 240 روز : 34 هفته و 2 روز

9. نه ماه تموم / 270 روز: 38 هفته و 4 روز

🔸چون بارداری 9 ماه و 10 روزه : یعنی 38 هفته و 4 روز + 10 روز = 40 هفته تمام .

🔸برای زایمان طبیعی :معمولا از 38 هفته منتظر درد های زایمان طبیعی هستیم.

🔸برای سزارین : معمولا اجازه میدن 38 هفته پر بشه وداخل هفته 39 وقت سزارین میدن (مثلا 38 هفته و 1 روز...2 روز ....3روز ...)

🔸پسرزایی با کیت تخمک گذاری چگونه است؟

یکی از روش‌های تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری استفاده از کیت تخم گذاری است.

کیت پیش‌بینی تخمک گذاری آزمایشی مبتنی بر ادرار است که برای پیش‌بینی زمان تخمک گذاری انجام می‌شود. حدود ۱۲ تا ۳۶ ساعت قبل از تخمک گذاری، سطح LH بدن زنان به طور چشمگیری زیاد می شود. کیت تخمک گذاری این افزایش را تشخیص می دهد و زمانی که مقدار LH در ادرار زیاد است، نتیجه مثبت می شود.

اگر رابطه جنسی از ۱۲ ساعت قبل از تخمک گذاری تا ۱۲ ساعت پس از آن اتفاق بیفتد، احتمال باروری با جنین پسر بیشتر می‌شود. اما اگر رابطه جنسی خارج از این زمان انجام شود، چون طول عمر اسپرم X بیشتراست، احتمال دختر دار شدن جنین بیشتر می شود. 

مبارک باشه مامان حمیده خیلی خوشحال شم باور کن انگار خبر بارداری خواهرمو شنیدم انشاا بارداری خوبی داش ...

قربونت برم عزیزم، آن شاالله شما هم این ماه مامان میشی عزیزم

فردا رو نذر دارم روزه بگیرم، اگه قابل باشم برات دعا میکنم عزیزم  

😍راه های علمی برای دختردار شدن:

1-عدم تحریک زن: اگر عمل زناشویی ، بدون تحریک زن انجام شود ، فضای مهبل اسیدی می شود و احتمال #دختر شدن فرزند در این فضا به جهت حرکت اسپرم های ماده بیشتر است.

2- کم نطفگی مرد: اگر 4 یا 5 روز قبل از تخمک گذاری عمل زناشویی بیشتر انجام شود ، توانایی اسپرم های نر تا رسیدن تخمک از بین می رود و در نتیجه ، حرکت اسپرم های ماده بیشتر خواهد بود.

3- قرار گرفتن اسپرم ها درون مهبل: با توجه به اسیدی بودن درون مهبل ، اگر اسپرم آن جا قرار گیرند، در فضای اسیدی شنا کنند تا خود را به دهانه ی رحم برسانند و در این فضا ، اسپرم های ماده ، بهتر حرکت می کنند.

4- انعقاد نطفه در سنین بالاتر: تعداد اسپرم های برخی از مردان در سنین بالاتر کاهش می یابد و این کاهش به ضرر اسپرم های نر است. در زنان مسن تر نیز ترشحات قلیایی دهانه رحم کاهش می یابد و این کاهش ، زمینه مساعدی را برای تولید دختر فراهم می کند.

5- اگر زن، قبل از نزدیکی، درون مهبل را با محلولی از 2 قاشق غذاخوری سرکه سفید در حدود یک لیتر آب شست و شو دهد، محیط مهبل اسیدی و احتمال دختر شدن فرزند بیشتر می شود.

بگو هنوز پیامکش نیومده برام

قاصدک جان ببین اقدامام ب نفع پسر بوده؟؟ روز ۱۲ پری سونو دادم یه فولی ۲۲ سمت چپ یه فولی ۱۵ سمت راست داشتم ، ساعت ۶ غروب امپول اچ سی جی زدم یه بار ۹ شب رفتبم اقدام(سه ساعت بعد امپول)  یه بار شب بعدش ساعت ۱ونیم شب و باز شب بعدش ساعت ۱ونیم شب ،، خوبه؟؟؟؟؟

یه مادر
مباررکه عزیزم😍😍😍 بارداری خوبی داشته باشی برا ماهم دعا کن 😘🙏🙏

مرسی عزیزم چشم حتما

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
باز هم ا این حرفای عجیب و عریب زدینا این همه کیست دار میشن مگ واکسن زدن واکسن چ ربطی به تخمدان و فول ...

مرضیه جان ببین اقدامام ب نفع پسر بوده؟؟ 

روز ۱۲ پری سونو دادم یه فولی ۲۲ سمت چپ و یه فولی ۱۵ سمت راست داشتم ، ۶ غروب امپول زدم و ساعت ۹ شب رفتیم اقدام ، اقدام بعدی شب بعدش ساعت ۱ونیم شب و اقدام بعدشم باز ساعت ۱ونیم شب .. بنظرت خووبه؟؟؟؟

یه مادر
ای جان مبارکه  خداروشگر  آره خوبه که

مرسی شبنم جان از وقتی سونو شمارو دیدم همش میگفتم خدایا میشه برای منم بشه و معجزتو نشونم بدی

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
@روژان22 عزیزم سونو رفتی؟چ خبر؟

سلام عزیزم رفتم انقد گریه کردم که نگو 😭😭😭😭😭😭

سونو اول گفت طول سرویکس ۳۵ بعد که گفتم ۳۱ بوده گفت برو مثانت و خالی کن و بیا بعد که رفتم داخل گفت ۲۸ انقد گریه کردم که نگو 😭😭😭😭😭😭😭😭

😍خدایا شکرت 😍
2706