2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681580 بازدید | 136169 پست
اخه وقتی شیر خاهرمو میخوره بچه انقد سرحال میشه دیگه گریه نمیکنه قشنگ میگیره میخابه برعکس،هروقت شیر ...

عزیزم اون بچه سیر نمیشه براش شیر خشک بگیر بده از شیر خواهرت بهتره چون بسته به سنشه حالا ببین چه بچه ی ساکتیه باور کن تو اطرافیانم دیدم که میگم بعد وقتی دیر گوش دادن کلی دعام کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتری ک اونجا بود پرسیدم‌گفت ۱۰ روز بد از دوز دوم میتونی بری اقدام کلا گفت برای اقدام مشکلی نداره می ...

راستی تست جوش‌شیرین و ادرار انجام دادم ،کف کرد ولی از لیوان سرازیر نشد ،بعد یکی دو دقیقه کفش کمتر شد.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
غیر ممکن که هست. الان مثلا دکتر،بهداشت،سونوگرافی ،اینا همش جاهای عمومیه و شلوغ

دقیقاااا من بخاطر این چیزا گفتم۱۵ماه ک صبرکردم یکماهم روش

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
دقیقاااا من بخاطر این چیزا گفتم۱۵ماه ک صبرکردم یکماهم روش

ایندصبر کردن ارزش داره.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
پس میام خونه شما😊🥰

بفرمایید😍😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
فداااات بشم عزیزم 🌹🌹😘😘

خدانکنه💕😘😘

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2738
راستی تست جوش‌شیرین و ادرار انجام دادم ،کف کرد ولی از لیوان سرازیر نشد ،بعد یکی دو دقیقه کفش کمتر شد ...

نهایت برو سونو ۲هفته دیگ جنسیت میگن بهت

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چرا.. اومدن سر زدن رفتن  خودم پیش اونا راحت نیستم گفتم خواهرم بمونه پیشم اره خداروشکر دیگه با ...

خوب پس خداروشکر خواهر داری، من فکر کردم خواهرم نداری آخه، یادمه اوایل تو بودی دیگه میگفتی شوهرمو میزارن شب پیشم بمونه تو بیمارستان!!

واسه همین عصبانی شدم😬😬

راستی گل پسرو عکسشو نزاشتی؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ممنون عزیزم چی بگم، بی بی چکم مثبته ولی آزمایش خونم مثبت نمیشه البته منفی هم نیست    

عزیزم حتما زود رفتی من سر دخترم سونو هم رفتم ولی حتی ساک هم دیده نشد یکم دیگه صبر کن دوباره ازمایش بده

💞خدایا هزاران بار شکر💞
2706