2733
2734
عنوان

یه راز بزرگ از قلدر کلاسمون فهمیدم!

1438 بازدید | 28 پست

یکی از همکلاسی هام برام قلدر بازی درمیاره همه رو متحد خودش کرده مدرسه رو برام سخت کرده همش از دست اون و دوستاش اعذاب میکشم.

داشتم در مورد قلدر ها تحقیق میکرم نوشته بود اینا تو خانوادشون یا مورد زورگویی قرار گرفتن یا بهشون توجه نمیشه.

من این حرف رو باور نکردم تا اینکه مامان یکی از همکلاسی هام امروز به مامانم گفت اون دختر قلدره بی پدره.

تمام عُقده هاشو سر من خالی میکنه چونکه اونا با هم متحدن من نمیتونم حرفی بهشون بزنم.یکی از همکلاسی هام که باهام خوبه امروز اون به جای من عصبی شده بود میگفت تو چرا بهشون چیزی نمیگی.

ولی نمیدونه من اولا میگفتم وقتی دیدم نمیفهمن زبان آدم حالیشون نمیشه دیگه جوابشونو ندادم.

منم خیلی دوست داشتم جوابشونو بدم ولی جوابمو نادیده میگیرن.

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

پس برا همسن کم توجهی و کمبود محبت داره

زیاد سعی کن باهاشون دهن به دهن نزاری

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادردوستتون خیلی هم بی تربیته.قلدری دوستتونم ربطی ب بی پدربودنش نداره

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.

ببین اتفاقا تربیت تو مشکل داشته که نتونستی ارتباط بگیری

ناراحت نشو و روی خودت کار کن 

اون تربیتش درست بوده ک تونسته اینقد دوست پیدا کنه و مدیره و سرخورده نیست

خدا حواسش به عاشقش هست…این روزام بد میگذره میشه برام دعا کنید،۱۴۰۱/۸/۲۴