2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1685471 بازدید | 136169 پست
بچه ها تو رو خدا منم‌دعا کنید شرایط منم میدونید که چطوریه🥺نزدیکای اقدامم شده....اصن یه جوریه حالم.. ...

ان شاءالله بحق أبا عبدلله الحسین که این ماه ماه آخر اقدامت باشه وبی بی مثبت بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه من نزنم فقط شوهرم بزنه چطور بازم باید صبر کنیم؟ چون سنم کم نیست و معلومم نیست کی جواب بگیرم&nbs ...

شوهر منم زده الانم دوسه روز دیگه نوبت دوز دومش هست پرسیده بوده گفته بودن اشکالی نداره برای اقدام

2731
۱۳سیکل رفتم فقط چجوری برم اقدامام

در اولین فرصت یک اقدام برو و بعدش هر ۲۴ ساعت اقدام تا وقتی کیتت کمرنگ بشه. فقط ممکنه کیتت چون مکس هست دیر تر از زمان درست منفی بشه. امروز چند سیکلی؟ کاش دیشب اقدام رفته بودی. الان در اولین فرصت اقدام کن، مثلا اگه میتونی همین الان. اگه نمیتونی دیگه تا شب حتما برو....

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
منک نمیام دیگ ا الان بگمتون🤣🤣 مرضیه خبیث شد رفت😈

نهههه مرضیه تو بری خودمو وسط تاپیک حلق آویز میکنم😅😅😅😅

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
در اولین فرصت یک اقدام برو و بعدش هر ۲۴ ساعت اقدام تا وقتی کیتت کمرنگ بشه. فقط ممکنه کیتت چون مکس هس ...

شب شوهرم میاد امروز ۱۶سیکلم

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
سلام خوبین ببخشین نمیتونم پیاما بخونم عجب گیری کردم کمر درد یه طرف سوزش بخیه یه طرف افسردگی یه طرف ش ...

سلام ساناز جووونم😍😍چه خوشحال شدم برات عزیزم انشالله پسرت قدمش پر خیر و برکت باشه براتون🥰

ای جووون

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
سلام ساناز جووونم😍😍چه خوشحال شدم برات عزیزم انشالله پسرت قدمش پر خیر و برکت باشه براتون🥰 ای جووو ...

سلام خوبی؟ نیستیا😅

کجایی؟چه خبر 

اقدام رفتی این ماه؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام خوبی؟ نیستیا😅 کجایی؟چه خبر  اقدام رفتی این ماه؟

سلام ممنونم عزیزم، وقت نکردم این چند وقت بیام سایت، نه بابا اقدام کجا بود 🥺🥺تازه دیروز پاک شدم،دکتر گفت ماه بعد روز دوم پریودی بیا پیشم بهت دارو بدم🤕🤕🤕

سلام خوبی؟ نیستیا😅 کجایی؟چه خبر  اقدام رفتی این ماه؟

تو چیکار کردی ستایش جان؟ 

2706