2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678582 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم خیلی اعتقاد ندارم به علایم ولی درد سینه چندتا از دوستام داشتن تازگیا باردار شدن که بچشون پسر ...

فاطمه دیدی دیروز بهم بگو تشنگی و گرگرفتکی از نشانه های بارداریه، امروز بی بی گذاشتم مثبت بود😍

2728
https://uupload.ir/files/abix_20210116_140138.jpg لوبیا جون کیت ساعت ۱۰ شبو ببین من بعد اون ساعت ۱ ...

به کیت زدن ادامه بده هر ۴-) ساعت

به نظر امشب تخمکت ازاد میشه. 

ایشاللا که گل دخترت رو باردار میشی. دیگه اقدام به هیچ وجه نکنی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
فاطمه دیدی دیروز بهم بگو تشنگی و گرگرفتکی از نشانه های بارداریه، امروز بی بی گذاشتم مثبت بود😍

منم اوالیش داشتم انشاالله که یه نی نی سالم و با جنسیت دلخواه باشه عزیزدلم🤲😍❤

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
من دوتا دخترام درد سینه داشتم 

عجب پس کلا منتفی شد🤭😂

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2740
@لوبیا99 @رکسانام     @‍fatemeh7676  دوست جونیا خواستم بقیتونم تگتون ...

ای جانم مبارکه، انشالله بارداری خب و راحتی پشت سر بذاری

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
@لوبیا99 @رکسانام     @‍fatemeh7676  دوست جونیا خواستم بقیتونم تگتون ...

عجب خوشرنگه😍👍

ای جانم مبارکه، انشالله بارداری خب و راحتی پشت سر بذاری

بیبی خودت رو ببینیم به زودی خانوم😍🤲