2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678585 بازدید | 136169 پست
تمااااااام سونو ها و آزمایشات بی عیب و نرمال بود حتی نوار قلب لحظه تولد برا بررسی علت فوت شوهرم جنین ...

بند نافشم ندادین پاتولوژی؟؟؟ 

احتمال اینک اکسیژن کافی نرسیده باشه خیلیه 

دیروز داشتم با دوستم تلفنی صنبت میکردم میگفت بچش بد تولد فوت شد علت جویا شدم گفته ک بچش تو تمام ازمایشا غربالگری گفتن سالمه. بد تو پاتولوژی مشخص شد وارونگی کروموزم ۳ داشت. کاش پیگیری میکردین 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣من فکرنکنم اینجوری بشه بچه های خواهر شوهرم شبیه باباشونن فکرکنم ژن آقام ضعیفه 

ای جانم 😆😆

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
از نزدیک یه هاله پررنگه😑😑

نی نی تو دلت داری دختر. فک کنم همسر زیاد به تخت کشوندی بدبخت کمرش به فنا رفته دیگ بهترین حالت اینه بد موعد با یه تیتر بتا یه جشن دونفره بگیرین نه مثل شوهر من ک گفتم بی بی مثبته سرشو بلند کرد و چشماشو باز و گفت ااا باشه خیلی راحت لم داد و خوابید😂🤣😂🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
قاصدک و رزماری برا چی خوبه؟

قلیایی کننده است. اگه تونستی یه سرچ در موردش بزن. اصلا بعنوان دمنوش پسرزایی نوشتن تو سایت ها

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
بند نافشم ندادین پاتولوژی؟؟؟  احتمال اینک اکسیژن کافی نرسیده باشه خیلیه  دیروز داشتم با ...

نداد،اتفاقا به منم گفتن اکسیژن کم رسیده بهش،آخه میدونی من تقریبا ده روز مونده به زایمانم حرکات جنینم خیییییلی کم شد که دکتر برام نوار قلب نوشت ولی نوار قلبش خوب بود بچه من بلافاصله فوت نشد دو روزم توی دسگاه بود 

این وارونگی کروموزم ۳یعنی چی و اینکه دوستتون با شوهرش فامیله،من و شوهرم فامیلیم

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام من ۶تافولیکول بالغ ۱۴و۲۹ توتخمدان راست داشتم وهشت تافولیکول۱۳و۲۵ توتخمدان چپ و۳ تاکیست ساده توت ...

این همهههههه؟؟؟؟ چه دارویی مصرف کرده بودین؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738
یعنی نزدیک به تخمک گذاری حتما باید برم سونو بعد جوابشو به لوبیا بدم؟

ببین کیتت ک رنگ گرفت لوبیا میگ برو سونو بد سونو خیلی بهتر میتونه راهنماییت کنه

بد تخمکگذاری ۵ و یا ۶ بود تا لانه گزینی بشه خب بالاتر رفته دیگ دیگ رو ۵ نموند ک😑 طرف الان مثلا تو س ...

من خیلی خیلی نشاسته خوردم یه دسر با نشاسته درست کردم هر روز میخوردم و انواع غذا با لوبیا سبز

ببین اون موقع خیلی من خیلی ذهنم درگیر بود خیلی پیگیر شدم دیدم واقعا ضخامتم پایینه و امید نداشتم 

الان دقیق یادم نیست ولی اون موقع از رنج پایینتر بود 

و اینکه نسبت به ماه های قبل خیلی استراحت کردم

قاصدک و رزماری برا چی خوبه؟

میگن بدن قلیابی میکنه و برای ترشح واژن

سلام ، من این ماه قرص لتروزول و آمپول hcg زدم امروز روز ۱۶ سیکلم ، شب ۱۳ و ۱۵ آمپول آزاد سازی زدم و اقدام داشتم ، همون روز ۱۳ رفتم سونو فولیکول ۲۱ ،۲۰ ،۱۷ ،و... داشتم بنظرتون با این فولی ها میشه؟