2410
2553
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1669354 بازدید | 136169 پست
آرهههه، ۳و نیم که خیلی کمه.‌مگر اینکه آدم خودشو واسه ریسکش آماده کنه دیگه.‌ شاید من اشتباه میکنم که ...

من بوووودم عزیزم دقیق یادم نیی ولی خب بعد تخمکگزاری باید بره بالا ۸اینا فک کنم برای من ۵یا ۶ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بوووودم عزیزم دقیق یادم نیی ولی خب بعد تخمکگزاری باید بره بالا ۸اینا فک کنم برای من ۵یا ۶ بود

عزیزم جنسیت بچتون مشخص شد؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
ان ساالله همه به خواست قلبیشون برسن،من رژیم خاصی نگرفتم ولی زیاد خرما میخورم روز ۱۰یا۱۱پریود میشم خی ...

آره یادمه اتفاقی رو که برای شما افتاده بود رو. خیلی سخته واقعا خدا خودش کمکت کنه و پسرتو بهت برگردونه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2456
دور از جونت عزیزم...ده روز که خیلی زوده دختر!حداقل بزار دو روز دیگه بزن..اون تخم ک اسپرم یه لقاحی کن ...

https://uupload.ir/files/cwon_۲۰۲۱۰۱۱۶_۱۲۵۱۲۷.jpg

خواهر من کووورم یا این بی بی چک واقعا هاله انداخته؟؟؟😑

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
 😘😘

البته هگ ضخامتت تو روز تخمکگذاری بالا باشه یعنی ی سونو بری و مشخص بشه خوبه اسپرین بخوری هم دیواره نازک میکنه و هم بدن قلیایی باز تو این مورد باید از لوبیا جان کمک بگیری

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
https://uupload.ir/files/cwon_۲۰۲۱۰۱۱۶_۱۲۵۱۲۷.jpg خواهر من کووورم یا این بی بی چک واقعا هاله انداخ ...

🤩🤩🤩 هاله انداختههههههه..... امروز زدی؟ از موعدت گذشته یا نه؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2714
عزیزم جنسیت بچتون مشخص شد؟

ان تی احتمال پسر داد،چند روز پیش بازم رفتم سونو گفت احتماله خیلی زیاد پسر،ولی بازم صد در صد نگفتن 

ولی وسطه پاشم نشونم داد که برجسته س،دیگ نمیدونم چرا یک کلام نمیگن

سلام عزیزم مرسی قربونت،خوبیم،شما خوبی؟ بله عزیزم درسته بهمین خاطر من امیدی به بارداری نداشتم

خوبی دوستم؟ گل پسری حالش خوبه؟نبودی؟

کدوم سونو گرافی رفتی؟ جنسیت رو خودش گفت یا پرسیدی؟ اخلاقش خوب بود؟ 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
عزیزم یه سوال شما علت فوت جنین بررسی نکردین؟؟ ایا تمام ازمایشهایی ک دادین منظورم غربالگری هست سالم ب ...

تمااااااام سونو ها و آزمایشات بی عیب و نرمال بود حتی نوار قلب لحظه تولد برا بررسی علت فوت شوهرم جنین را برای پاتولوژی نداد چون از لحاظ روحی تو حال مساعد نبودیم ولی وقتی دنیا اومد موقع نفس کشیدن قفسه سینش میرفت داخل یعنی در اصل تو رفتگی قفسه سینه داشت رو بازوشم یه تیکه کوچیک کبود بود😭دیگه نمیدونم موقع تولد اینطور شد یا تو دلم چون زایمانم طبیعی بود و خود ماما کاری نمیکرد برا کار آموزش توضیح میداد

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام عزیزم مرسی قربونت،خوبیم،شما خوبی؟ بله عزیزم درسته بهمین خاطر من امیدی به بارداری نداشتم

ممنون عزیزم، منم خوبم و مشغول اقدام 🙃

خداروشکر ‌ه خیلی زود و راحت مامان شدی عزیزم. واسه منم دعا کن که اگه خواست همه چی برام خوب پیش بره و مثل دفعه قبل نشه... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
اره عزیزم ضخامت من خیلی کم بود بعد تخمکگزاری ۵یا۶بود زیر حد نرمال

بد تخمکگذاری ۵ و یا ۶ بود تا لانه گزینی بشه خب بالاتر رفته دیگ دیگ رو ۵ نموند ک😑 طرف الان مثلا تو سونو۱۸ سبکل صخامتش ۴هست حرف من اینه ک زیر زمانی بشه ک طرف خورون لوبیا سبز یا نشاسته تو اب یا دوفاستون خورده باشه شما خودت چی خوردی چون ضخامت پایین باعث میشه لانه گزینی قشنگ انجام نشه و تخمک لقاح گرفته از بین بره شاید من اشتباه کنم شاید

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خوبی دوستم؟ گل پسری حالش خوبه؟نبودی؟ کدوم سونو گرافی رفتی؟ جنسیت رو خودش گفت یا پرسیدی؟ اخلاقش خوب ...

قربونت خوبیم عزیزم،من شهرستان هستم عزیزم،سونو ان تی پرسیدم مشخصه جنسیت گفت نه،بعد یهو خودش گفت پسره احتمالا

بار دوم خودش گفت احتمال زیاد پسره و وسطه پاشو نشونم داد

2706