2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678582 بازدید | 136169 پست
بچه ها حس میکنم از لحاظ روحی نیاز دارم تحت نظر یه دکتر تعیین جنسیت باشم بهم قرص و دارو بده الان یه ط ...

اخه تو این زمینه غیر ای وی اف هیچی قطعی نیست! این روشا که ما انجام میدیم احتمال رو بالا میبره حساس نباش عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان 

منم‌میخوام‌اقدام کنم این ماه ...اقدامی پسرم امروز ۷ سیکلمه .

سیکلم معمولا بین ۲۸ تا ۳۰ روزست. از ۴ پری روزی دو ساشه اینوفولیک میخورم قلیایی رو هم‌دو روزه شروع کردم ،انجیر خشک ،کشمش،قیصی،آب انار،توت فرنگی برگه زردآلو مویز موز و خرما اینا رو هر روز میخورم . دکترم هم‌برام قرص ول وومن و ویتامین سی و ویتامین دی نوشته روزی یکی میخورم. دیگه چیکار‌کنم؟ آب هویج هم‌بخورم؟۳۱ سالمه یه پسر هم دارم برای بارداری قبلی هم رژیم کم و بیش رعایت کردم ولی اقدامم‌یه بار‌بود از روی کیت

2731
https://uupload.ir/files/v2to_16107983678917588106621793320522.jpg فکرکنم هاله داره 😬نمی‌دونم شایدم ...

عههه من یه هاله میبینمممم.... وای وای مبارکه...

چهارمین نفر باردار این ماهمون کیه؟ نبود؟؟؟؟؟

🥰🥰🥰🥰

هورااا

https://uupload.ir/files/v2to_16107983678917588106621793320522.jpg فکرکنم هاله داره 😬نمی‌دونم شایدم ...

فردا موعدت بود؟ سیکلت چند روزس؟ تخمک گذاری کی بود و‌کی اقدام داشتی بیا توضیح بدههه🤪

فردا موعدت بود؟ سیکلت چند روزس؟ تخمک گذاری کی بود و‌کی اقدام داشتی بیا توضیح بدههه🤪

نه عزیزم پنجشنبه موعدمه جمعه هفته پیش تخمک گزاریم بود ایشاا...مثبت بود صددرصد توضیح میدم فعلا به خودم امید واری نمیدم

2738
احتمال متابولیکی هست فک کنم مطمئن نیستم

یعنی این احتمال هست که هر پسری که دنیا بیارم این مشکل را داشته باشه؟اگه متابولیکی باشه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

یه هاله محو داره

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
من پنجشنبه۲بهمن انشاا...این ماه برات مثبته عزیرم

من ۴شنبه

خدا کنه واسه همه‌ی منتظرای اینماه بی بی چکشون مثبت شه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
https://uupload.ir/files/cwon_۲۰۲۱۰۱۱۶_۱۲۵۱۲۷.jpg خواهر من کووورم یا این بی بی چک واقعا هاله انداخ ...

هاله داره😍😍😍😍😍😍😍مبارکت باشه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا جان   من هم تنبلی دارم  هم 38 سالمه اولین بچه ام هست و تعیین جنسیت  دکتر کوما ...

دکتر کومار یکبار در ماه اقدام میده واسه پسر که شانس بارداری و شانس پسر بودن رو خیلی میاره پایین. . همین دو سه روز پیش یک تاپیکی دیدم که بعد از یکسال رژیم و دارو و ... نتیجه عکس گرفتن.

صفحات ۱-۳ تاپیک رو بخونید و توصیه میکنم برای پسردار شدن هیچ وقت به یک اقدام بسنده نکنید

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
داشتم هرروز صبح اقدام میرفتم فقط خب اصل کاری روز تخمکگذاریه ک خراب کردم🤕

اصلا مهم نیست. اسپرم حداقل ۳ روز مثبت هست

و احتمال زیاد بسن شب ۲۳ و صبح ۲۴ ازاد شده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹