2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678587 بازدید | 136169 پست
آسپرین رو  از زمان پاک شدن شروع میکنم و  نیم ساعت قبل   هر اقدام بخورم؟ فلوکون ...

بله اسپرین از زمان پاکی شروع کن ک دیگ اصلا دیواره رحمی برات نمونه چون اسپرین ضخامت اندومتر پایین میاره من موندم اینارو کی بهتون میگه😑😑😑😑

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم ندارم دیگه بی بی چک😭نمیخرم میزارم همون پنجشنبه😬😬😬😬

ولی من هاله ندیدما.🤦‍♀️

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.

سلام خانما ولوبیا جووون  من نوک سینه هام حساس شده و پاهام از زانو ب پاین درد میکنه گه گاهی تو لگنم تیر میکشه و قبل موعدم زیر دلم درد میکرد کهرهنوذم میکنه امروز موعد پریودم بود که نشدم بنظرتون باردارم ؟؟؟

کی بی بی بزنم ؟؟؟؟

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
https://uupload.ir/files/v2to_16107983678917588106621793320522.jpg فکرکنم هاله داره 😬نمی‌دونم شایدم ...

ای جان،منم هاله میبینم. مبارکهه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
بله اسپرین از زمان پاکی شروع کن ک دیگ اصلا دیواره رحمی برات نمونه چون اسپرین ضخامت اندومتر پایین میا ...

😂😂😂پس چی کار کنم؟من گیج شدم به خدا اینجا همه دارن کلی قرص میخورن منو اضطراب گرفته

یعنی این احتمال هست که هر پسری که دنیا بیارم این مشکل را داشته باشه؟اگه متابولیکی باشه

والا نمیدونم ولی بهتر هست با یه متخصص ژنتیک صحبت کنید. چون شما میگید خونش اسیدی شده این احتمال دادم

وگرنه ممکنه سالم بوده باشه. بیمارستان پرونده پزشکی بچه بهتون ندادن؟