2733
2739
عنوان

سقط تو هفته پنجم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بچه منم سندوم دان بودسقط کردم الان هم خیلی میترسم دوباره تکراربشه

میدونی چقدر دیده شده این غربالگری‌ها خطا داشتن؟!

دوستِ منو تا مرزِ سکته بردن،بعد که بچه دنیا اومد دیدن سالمه😐

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
انقدر تو این نی نی سایت خوندم سقط گناه بزرگیه میترسم ولی واقعا چاره ای ندارم هیچ کس جای من نبوده و د ...

هنوز که مطمین نیستی عزیزم. شایو خواست خدا بود با خوردن قرص اورژانسی بازم باردار شدی. ایشالا که سالمه نذر کن

منم 15 روز از موعدم گذشته اما هنوز پری نشدم.هفته پیش بی بی زدم منفی بود.ولی نمیدونم چرا نشدم..ماه پیش قرص اورژانسی خورده بودم یه هفته بعد از موعدم پری شدم..بنظرتون حامله ام یا نه؟؟خیلی میترسم باردار باشم..امادگیشو ندارم..

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
2740
تو هفته پونزده با ازمایش امنیو سنتز

چراهمه میگن امینیوسنتز چرامنونفرستادن فقط سونوکردن 

خیلی شک کردم باخودم میگم نکنه اشتباه شده باشه نکنه درست تشخیص نداده باشن بچه سالموسقط کرده باشم

منم 15 روز از موعدم گذشته اما هنوز پری نشدم.هفته پیش بی بی زدم منفی بود.ولی نمیدونم چرا نشدم..ماه پی ...

میگن قرص اورژانسی پری بهم میریزه ولی چون ماه پیش پریود شدی دیگه نگرانی نداره

نمیدونم آخه باقاطعیت گفتن بایدسقط بشه 

ببخشیدا غلط کردن

من غربالگری رفتم،اما اگر میگفتن بچه مشکل داره به هیچ عنوان سقط نمیکردم!

چون خطا زیاد دیدم‌،خیلی زیاد

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706