2733
2739
عنوان

سقط تو هفته پنجم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن قرص اورژانسی پری بهم میریزه ولی چون ماه پیش پریود شدی دیگه نگرانی نداره

نمیددنم فردا باید برم دکتر

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
تو هفته چندم این ازمایش میدن؟

همین الان میشه آزمایش بدی 

از طریق خون تو به دی ان ای بچه میرسن و خدایی نکرده ژن معیوب بود اونجا مشخص میکنه تا ۹۹ درصد 

ولی هزینه اش یکم بالاست

2731
ببخشیدا غلط کردن من غربالگری رفتم،اما اگر میگفتن بچه مشکل داره به هیچ عنوان سقط نمیکردم! چون خطا ز ...

چیکارمیکردم نمیتونستم که ریسک کنم نگهدارم موقع به دنیااومدن بچه معلول بیاداصلاتحملشوندارم همیشه میگم خدایا بچه نده یاسالم باشه نمیتونم عذاب کشیدنشوببینم

چیکارمیکردم نمیتونستم که ریسک کنم نگهدارم موقع به دنیااومدن بچه معلول بیاداصلاتحملشوندارم همیشه میگم ...

خب دارم میگم این که اونا بگن سالمه یا نه فقط یه احتمال هست!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
واسه من تو غربالگری مشکل داشت امنیو سنتز کردن قطعی نظر دادن

واسه من همون غربالگری رو دوباردیگه تکرارکردن فقط همین البته غربالگری اول ان تی بوددومی روگفتن بایدآنومالی بشی سومی روخودپزشک قانونی فرستاداصلانفهمیدم چی بود

2740