2733
2734
عنوان

میشه بیاین دارم گریه میکنم🥺

222 بازدید | 16 پست

حاجی طولانیه نخون حیفه وقتته

می‌دونم الان میگین از سنت خجالت بکش 

ولی من الان از ازدواج مثل سگ میترسم داستان من اینکه

من از پسرهایی که باهاشون آشنا شدم و به مدت باهاشون وقت گذزوندم فهمیدم کلییییییی دراما و داستان تو گذشته داشتن یا که سریع میخواستن نزدیکم شن انگار فقط بدن مهمه خلاصه خیلی راحت بودن ، برای همین از این پسر با خانواده و با حیایی بود🥹 خوشم اومده و باهاش دیت رفتم و اومد خواستگاری حتی موقع چایی دادن دست و پاش می‌لرزید🥹🥹

مشکلم چیه الان که گریه کردم:

۱_من واقعا نیاز دارم یکی دو سال مستقل زندگی کنم از لحاظ روحی به این به شدددددددت نیاز دارم نمیخوام از الان وارد زندگی مشترک بشم نیاز به یه فضای به شدت مستقل دارم نه که درگیر دغدغه زندگی مشترک شم 

۲_نکنه این ناهار بخواد غذا بخواد خونه باش با فلان دوستت نباش از ازدواج سنتی به خاطر اینا همیشه میترسیدم😭😭من هنوز آماده اینا نیستم بخدا چجوری بهش بفهمونم

۳_من واقعا با دوستام مهمونی گرفتیم خیلی ببخشید شاید با فرهنگ ۹۰ درصد شماها نخوره اما هم نوشیدیم هم رقصیدیم تا صبح هم مشکلی با پوشش نداشتیم ولی فضای دوستانه عیاشی نداشتیم هممون دنبال تشکیل خونواده و به شدت خط قرمز داریم اما اینا برامون عادیه این پسر اصلا اهلش نیست و براش خط قرمزه هر نوشیدنی با مهمونی ماها من نمیتونم بخش بزرگی از خود واقعیمو حذف کنم🥺

۴_من همیشه سبک زندگیمو از خونوادم مخفی نگه داشتم و به احترام اونا حتی حجاب رو کامل رعایت کردم اما این بشه شوهرم که نمیشه مخفی کرد ولی من واقعا این مدلیمو دوست دارم نمیتونم تغییرش بدم یهو🥺

من نمیخوام این همه بار مخفی کردن زندگیم از پدر مادرم به احترام اونا دو برابر شه این به خاطر این آقا پسر گل  خستم بخدا🥺💔

یهوزندگیم عوض شد خیلی یهو:")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۴

سنت که کاملاااا مناسب ازدواجه دختر 

چرا همچین میکنی اخه 

وقتی میگی اون ادم اونقدر با حیاست و چشش پاکه و واست ارزش قائله 

پس کی میخوای به فکر اینده و زندگیت باشی؟ببین این مهمونیا و این دوستیا و ... همشون یه روزی تموم میشن اون موقع دیگه این چیزا واست لذت نداره چند سال دیگه قراره به این روزات فکر کنی به تصمیماتت یه کاری نکن حسرتش تو دلت بمونه:)من حسرتش تو دلم موند تو نزار بمونه ...

منم ی بار نامزد کردم ولی بهم زدم چون ادم من نبود دوتا دنیای متفاوت از هم کلا دوتا آدم کاملااااااا مختلف. میخام اینو بگم ک پیش نرو وقتی چیزایی ک تو دوس داری و اون باهاشون مخالفه فردا میشه معزل میشه بدبختی و عذاب. اما صبرکن باادمی ک مث خودته همراه شو. بایکی هم جانبه خودت که فردایی به مشکل نخوری. بعد اون مورد من الان عقد کردم البته با یه ادمی ک منو میفهمه امروزی هس شاید خیلی پایه تر و خوبتر از خودم. میخام اینو بهت بگم که اگه همین اول راه میبینی ادم تو نیس از بیشتر پا گذاشتن تو این راه باهاش خودداری کن و خودتو نابود نکن

سنت که کاملاااا مناسب ازدواجه دختر  چرا همچین میکنی اخه  وقتی میگی اون ادم اونقدر با حیا ...

من میگم اونم با من بیاد نه که من قید همه چیو بزنم😂

منم ی بار نامزد کردم ولی بهم زدم چون ادم من نبود دوتا دنیای متفاوت از هم کلا دوتا آدم کاملااااااا مخ ...

خوش به حالت امیدوارم همیشه خوب باشین گوش شیطون کر🥹

ولی من سنم داره میگذره میترسم 🥺🥺🥺🥺

اگه پیدا نشد چی اگه باز پیدا شد مثل اونایی که قبلا بودم باهاشون لاشی بود چی😭😭😭

2706