2733
2734
عنوان

سقط تو هفته پنجم بارداری

474 بازدید | 38 پست

سلام دوستان من تازه متوجه شدم باردارم.دو هفته پیش قرص اورژانسی تنسی سروقت خوردم ولی انگار جواب نداد و باردار شدم. یه دختر هشت ساله هم دارم. قبل و بعد از دخترم هم باردار شدم و هر دو مشکل سندروم داون داشتن و سقط کردم. دکتر گفت دیگه تا قبل از ازمایشهای دقیق بارداری حامله نشو. ولی الان که فهمیدم باردارم خیلی ترس ورم داشته. چون کاملا قید بچه دوم بخاطر ترس از بیماری زده بودم و تو همون دو تا سقط به اندازه کافی افسرده و مریض شدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدارو چه دیدی شاید این سالم بود

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2731
با اینکه خودم میدونم سقط گناه داره ولی دارم بهش فکر میکنم. البته هنوز سونو نرفتم فقط ازمایش خون بتا ...

عجله نکنیا ک ی عمر پشیمونی داره شاید بچه سالم بود وخدا خواست بهت ی بچه ی دیگ بده

خدایا شکرت بابت همه چی
2740
الان ۳۶ سالمه مسلما باز هم خطر ناهنجاریای جنین بالا میره و با وجود این کرونا لعنتی میترسم که کرونا ب ...

خواهر شوهرم منم کرونا داشت باردارم بود 6 روز زایمان کرد هچ مشکلی هم نداشتن هردوشون

خدایا شکرت بابت همه چی
2706