2733
2734
عنوان

ده سال بعد از ازدواجتون تو چه جایگاهی بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته عزیزم در ضمن ۳۰سال جوانه نه میانسال  ۴۰سال میانساله من نزدیک ۱۰۰نفر توی نی نی سایت م ...

۱۰۰ نفر اقلیت میشه نه اکثریت باشه عریزم نوجوونید بیخیال من شو 😂😂

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
فکر نمیکنم اکثرا سن پایین باشن  به نظرم سن پایینا فقط فعالترن  بعدشم سی و خورده ای سال ه ...

دقیقا از ۳۵ تا ۵۰ سن میانسالیه 🤦‍♀️ دیروز نظر سنجی بود اکثریت ۲۰ تا ۲۵ بودن بعد ۲۵ تا ۳۰ بودن بعد اون کم بود قبل ۲۰ ام کمتر بود . ازین بابت گفتم . 

2731
۵۰۰ میلیون بدهی بابت چی؟ کسی سرمون کلاه گذاشته

بر شکسته شدیم خرجای اضافی افتاد جلوپامون خانوادش خیلی مزخرف هستن

خییییلی براشون خرج کرد ولی پس ندادن بهمون دیگه به گل نشستیم بدجور

😍😍خدایا شکرت
بر شکسته شدیم خرجای اضافی افتاد جلوپامون خانوادش خیلی مزخرف هستن خییییلی براشون خرج کرد ولی پس نداد ...

خدا خودش به حق خون پاک شهدا کمکتون کنه مشکلاتتان حل بشه

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
رشته درسی تون چی بود؟ دوره امور مالی کجا گذروندید

ارشد حسابداری و دکتری حسابداری مبخوام شرکت کنم 

دوره مدبرمالی رو جاهای مختلف گذروندم هر بخش رو جایی گذروندم 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2740
دقیقا از ۳۵ تا ۵۰ سن میانسالیه 🤦‍♀️ دیروز نظر سنجی بود اکثریت ۲۰ تا ۲۵ بودن بعد ۲۵ تا ۳۰ بودن بعد ا ...

ببین من خودمم تو اینترنت این مطلب و خوندم که نوشتن ۳۵ تا ۵۰ سالگی میانسالی هست

ولی این هیچ پشتوانه علمی پشتش نیست یعنی از مردم سوال کردن چه سنی پایان دوره جوانی اونام اکثرا گفتن ۳۵ سال

البته خودشونم در ادامه نوشته بودن کسایی که سنشون پایینتر بوده میگفتن ۲۹ سالگیه پایان جوانیه اونایی که سنشون بالاتر بوده میگفتن ۴۰ به بالا پایان دوره جوانی هست

حالا به نظرت این حرفا اعتباری بهش هست

سوء تفاهم نشه من قصد بدی ازین حرفا ندارم

فقط به نظر من زیر ۴۰ هنوز جوون هست

من خودم وقتی ۱۷ سالم بود میشنیدم یکی ۳۰ سالشه میگفتم چقدر پیر

ولی حالا اینطور فکر نمیکنم فکر کنم تو سنت کمه

و اینکه بالای ۳۰ سال تو سایت کمه یا زیاد نمیدونم فقط نظرم و گفتم

عزیزم یکم بیشتر  مطالعه کن ! شروع سن میانسالی از 40 یا 45 سالگیه!

کاش خودتون بیشتر مطالعه کنید عزیزم من رشتم روانشناسیه فک کنم بهتر از شما اینارو بدونم اما بازم اگر اصرار دارید بدونید ک من قبول کردم شما نوجوونید چون بالاخره احترام بزرگتر واجبه هرچی شما بگی 💫

الهی که خوشبخت باشی منم خیلی بااستعداد و درسخون بودم اما رفتم دانشگاه به رشته ام علاقه ای نداشتم ...

منم دقیقا همینطور یه رشته به دردنخور خوندم در حالی که رشته های بهتری قبول شده بودم میتونستم تغییر رشته بدم

کاش خودتون بیشتر مطالعه کنید عزیزم من رشتم روانشناسیه فک کنم بهتر از شما اینارو بدونم اما بازم اگر ا ...

اتفاقا منم روانشناسی خوندم! اصل اول یه روانشناس وظیفه داره به بقیه امید بده نه که چیزی رو که حتی حقیقت نداره رو رواج بده. مرسی احترام بزرگترت داری شبت شیک. 

اتفاقا منم روانشناسی خوندم! اصل اول یه روانشناس وظیفه داره به بقیه امید بده نه که چیزی رو که حتی حقی ...

درساتونو خوب نخوندید ک سنو نمیدونید پس قدیما شیطون بودید سر کلاس 😂❤

شب خوش خانوم روانشناس فیک ❤

2706