2752
2734
عنوان

ده سال بعد از ازدواجتون تو چه جایگاهی بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 121 پست

من دقیقا سال دهم ازدواجمه 

از زیر صفر شروع کردیم 

هیچکس دستمونو نگرفت

بالا و پایین زیاد داشتیم

روی ریل زندگی خارج از ریل زندگیم زیاد داشتیم 

حس خوبی ندارم شاغل نیستم 

خونه و‌ماشین داریم

شوهرم جایگاه شغلیش خوبه خداروشکر 

یه فرشته ۵ساله ام داریم

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

سلام،،خداروشکر خیلی پیشرفت کردیم،،،خونه و ماشین خریدیم ،،پسری دارم کلاس دومه،،،شوهرم از نظر مال درآمد بالایی داره،،خداروشاکرم بابت همه ی نعمت هایی که بهم داده،،و زیاد بهم لطف داشته ان شاالله جبران کنم 

من وارد حوزه شدم 

همسرمم تونستن دکترای روانشناسیشون رو بگیرن و الان دارن دروس حوزه رو ادامه میدن 

مدیریت روابطمون عالی شده

ار لحاظ مالی هم مشکلات اول ازدواج رو نداریم و حل شده چون مدیریت زندگی یاد گرفتیم 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
همه جوونن اینجا ۱۰ سال چیه😂

من ده سال از ازدواجم میگذره ولی خدایی خیلییی جوونم الان فکر میکنم تازه بزرگ شدم، خدایی با دخترم هرجا که میرم همه فکر میکنن خواهرمه. چقدر پیامت من به فکر فرو برد

2731

اخه قیمتها باز یکم پایین بود یه طلایی یه ماشینی یه غذایی یه لباسی الان چی 

هیچ‌کار نمیشه کرد 

زندونیم شدیم به خاطر این وامونده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
خخخ طوری نی

من تورو خعلی دوس دارم🌹🌹تاپیکاتو همیشع میخونم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

همسرم دو سال عقدمون  همراه پدرش کار میکرد با ماشین

بعد از عروسیمون هر دو درس خوندیم همسرم پرستار شد و سر کاره 

خودمم خیلی درس خوندم ولی سر کار نیستم

دو تا بچه داریم 

خونه و ماشین هم داریم

ولی خیلی خیلی سختی و بی پولی  کشیدیم مخصوصا تو دوران عقد

خدارو شکر الان خوبه  

شغلتون چی بود؟

در حال حاضر ناظر و مجری ساخت قبلاً در زمینه خرید و فروش املاک هم کار می‌کردم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

۱۰ ساله هستیم😎من ماشین سواری ندارم. طلامم رفت تا کی گیرم بیاد خدا داند ولی خونه  دارم ماشین باری دارم زمین دارم ک چن سال دیکه ارزشش میره بالا. گاوداری دارم گاوش ندارم هنوز. دوس دارم توی دهه بعدی ۲۰۰ گرم طلا بدست بیارم ‌طلادوس دارم ولی نمیپوشم‌‌. از نظر عشق و اینام دیگه طلاق عاطفی گرفتیم تمام شد😂

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
ما پدر شوهرم درحد رهن خونه حمایت کرد پدر خودمم جهیزیه در حد ضروریات زندگی سال ۹۰ حدود۵ یا شش میلیو ...

وای خدا انگار 100 سال قبل بوده الان 6 تومن یه تیکه وسیله کوچیک میدن 

خدایا زندگیمو بخودت میسپارم❤️

بعد۴سال

یه بچه یکی توراه

خونه در حال ساخت وماشین

یکسالم دارم لیسانسموبگیرم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من ده سال از ازدواجم میگذره ولی خدایی خیلییی جوونم الان فکر میکنم تازه بزرگ شدم، خدایی با دخترم هرجا ...

اخه کسی ک ۱۰ سال از ازدواجش بگذره حدودا ۳۰ به بالاس میشه میانسال ولی اینجا اکثرا زیر این سنن خیلی کم هستن این سنی وگرنه سن زیادی نیست ❤

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند

من ۱۱ ساله عروسی کردم اون موقع ۲۴ سالم بود شوهرم هم ۲۴ ساله اون ۲ سال بود استخدام شده بود منم ۱ سال بود سرکار میرفتم ۴ سال سرکار رفتم بعد پسرم بدنیا اومد دیگه خانه دار شدم الانم ۳۶ سالمه یه دختر ۲ ساله هم دارم پسرم الان ۸ سالشه دیگه خانه مستقل داریم ماشین داریم وضع مالیمون متوسطه 

ببخشید میشه بپرسم شغلتون چیه؟

در حال حاضر ناظر و مجری ساخت

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706