2752
2734

من حس میکنم تا اون موقع یادم میره، صبح ک میخوام برم امتحان قبلش وقت نمیکنم بخونم یادم نمیمونه🥺  برا همین نمتونم بخونم شما چقد خوندین

ریپ نزن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نصفشو 

یه برگه بردار سه ستون بکش ستون اول شماره صفحه سوال ، ستون دوم سوالی که احتمال میدی یادت بره  ستون سوم جواب سواله رو بنویس ، هی با خودت مرور کن اون سوالا رو  بخون ، البته نیای کل کتابو تو برگه بنویسی فقط سوالایی که احتمال میدی یادت برن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی