2752
2734
عنوان

ده سال بعد از ازدواجتون تو چه جایگاهی بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 121 پست
من تورو خعلی دوس دارم🌹🌹تاپیکاتو همیشع میخونم

اخیییییی

خب چون دل ب دل راه داره عزیزم

💞🌈🌱💚🧡💛💜💙

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخیییییی خب چون دل ب دل راه داره عزیزم 💞🌈🌱💚🧡💛💜💙

قوفونت😍🌹🌹

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
ما خودمون هردو کم سن و سال بودیم من ۲۰ همسرم۲۴ اون کارشناسی و یکماه بعد عقد رفت سربازی منم دانشج ...

منم راضیم ۷سال میگذره

پسرم ۳سالشه

یه پسرم زود دنیا اومد توی بهشت دارمش

خدایا شکرت ببخش اگه من انقدر ناشکرم

خدا برای من سنگ تموم گذاشت

من الان مجرد بودم هیچی نبودم

به هرکس بخواهد بی حساب عطا میکنم

بچه ها اینه ها پروردگار ما

من ازش خواستم

خیلی خواستم

بخاطرش یه قدم برداشتم بهم داد

خیلی بیشتر از لیاقتم

الان همه چی دارم 

خدا بهتون میده خالصانه بخواهید

و صبر صبر صبر

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اخه کسی ک ۱۰ سال از ازدواجش بگذره حدودا ۳۰ به بالاس میشه میانسال ولی اینجا اکثرا زیر این سنن خیلی کم ...

فکر نمیکنم اکثرا سن پایین باشن 

به نظرم سن پایینا فقط فعالترن 

بعدشم سی و خورده ای سال هنوز جوون محسوب میشه

اخه کسی ک ۱۰ سال از ازدواجش بگذره حدودا ۳۰ به بالاس میشه میانسال ولی اینجا اکثرا زیر این سنن خیلی کم ...

کی گفته عزیزم

در ضمن ۳۰سال جوانه نه میانسال 

۴۰سال میانساله

من نزدیک ۱۰۰نفر توی نی نی سایت میشناسم بالای ۳۵هستن

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
فکر نمیکنم اکثرا سن پایین باشن  به نظرم سن پایینا فقط فعالترن  بعدشم سی و خورده ای سال ه ...

دقیقا

افتصاااااااح افتضااااااح به شددددددت پسرفت کردیم😢😢😢فکرنکنم حالا حالا ها یه زندگی عادی داشته باشم اگه بتونیم 500میلیون بدهی بدیم تااااازه باید از صفر شروع کنیم بعد 11سال زندگی مشترک 😳😳😳😳

😍😍خدایا شکرت
افتصاااااااح افتضااااااح به شددددددت پسرفت کردیم😢😢😢فکرنکنم حالا حالا ها یه زندگی عادی داشته باشم ...

۵۰۰ میلیون بدهی

بابت چی؟

کسی سرمون کلاه گذاشته

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

۱۴ سال از عقدمون میگذره اوایل نه‌ماشین داشتیم‌نه خونه.شوهرم روزی که اومد خواستگاری گفت‌من از خودم فقط یه موبایل دارم‌یه موتور.ولی الآن شکر خدا خونه وماشین داریم یه دختر ۹ ساله با یه پسر ۶ ساله دارم.روابطمون هم بهتر شده دیگه یاد گرفتیم چه طور اختلافا رو حل کنیم.ففط مغازه هنوز نداریم که اونم فک‌نکنم بشه دیکه خرید

پنج سال از عقدو عروسیم میگذره اون موقع ترم شش لیسانس بودم و خیلی افسرده و استرسی و خجالتی عقد که کرد ...

رشته درسی تون چی بود؟

دوره امور مالی کجا گذروندید

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ماهم ده ساله شدیم از لحاظ علمی که کلا اجازه ادامه تحصیل بهم نداد سال ۹۰ هم با چهارمیلیون جهیزیه اومدم خونه خودم (قابل توجه استارترجون) ولی خوب بازم دستشون درد نکنه زحمت کشیدن شوهرمم کالاهاشو خودش گرفت کوچکترین حمایت مالی نشد اصلا و تو جشن عروسی مون هم افتضاح کادو گرفتیم از بستگان درجه یک مثلا برادرشوهرام بیست و پنج هزار تومن پول کادو دادن 😁 ولی دوماه پیش به لطف خدا خونه خریدیم و دیگه ماشین و طلا و هیچی نداریم لخت لختیم 😄 و شوهرمم الان تو زندگی به حرفم میکنه کلا ده سال اول خیلی سخته بنظرم هرکی دووم بیاره برنده است 😎 الحمدلله

یه غصه روی دلم سنگینی میکنه واسه برآورده شدن آرزوم یه صلوات میفرستین