2737
2739
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4598 بازدید | 192 پست
خدا عقلی ب تو پولی ب پول لازما بده باید یکی بود ک لهت خیانت میکرد اونوخ باید میافتادی دنبالش تا بخوا ...

شما جای من بودین چی؟؟

کامل خوندین چرا اینجوری ام؟

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
خب دیگه ی وقتایی ادم خیلی محبت ببینه دلش زده میشه و خب مثل شما دنبال بهانه های الکی میگرده خواهر.اگه ...

بله. همه اینارو داره.

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همسرتون طلبه هست عزیزم؟ 

بله

من ندیدم عکس رو  نمیشه بازش کرد

الان میدارم 

2728
بله. همه اینارو داره.

خب دیگه زده شدی از این همه محبت و خواستن.زندگیت رو با افکار اشتباه خراب نکن.

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

عزیزم منم اوایل ازدواج کردم چندنفر گفتن شوهرت در حدت نیس دلم میشکست ولی اصلا تو زندگیم خلل ایجاد نمیکرد.الانم اونقدر ب شوهرم میرسم همه میگن خیلی خوشگل .روزای خوب ازدواجتو با این چیزا خراب نکن 

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

و اینکه نرمالش اینه که معمولا خانوما باید سرتر از شوهراشون باشن و یا اینکه در یه حد باشن.عکستونو تدیدم ولی کامنت خانومارو خوندم همه گفتن در یه سطحید که

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
2740
هردو چند سالتونه عزیزم 😊

۱۹ و ۲۴

https://uupload.ir/files/0eaa_screenshot_۲۰۲۰۱۱۲۶-۱۰۰۲۴۸_whatsapp.jpg

ی علت دیگ هم اینه ک مرد باید غرور داشته باشه خدایی زیاد رو نده دیدی پسرایی. ک مغرور ترن جذابترن ببین شوهرت انقد بهت محبت کرده و دوست داشته دیگ کمبودی حس نکردی جذبش بشی بخدا خودم امتحان کردم باید ب شوهرت بگی کم محلت کنه درست بشی خخخخ

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
ی علت دیگ هم اینه ک مرد باید غرور داشته باشه خدایی زیاد رو نده دیدی پسرایی. ک مغرور ترن جذابترن ببین ...

🤦‍♀️😂

راستشو بگم آبجی ؟؟ اون خیلی عاشق منه. ولی من نه.  راستش یه جورایی دوست ندارم بقیه ببینن. حس م ...

اونی که واقعا عاقل باشه هیچوقت نمیگه من عاقلم پس شما عاقل نیستین اگه عاقل بودین یه عکس از شوهرت میزاشتی پروفت چون فک کنم برا دیگران اصلا مهم نباشه که پروفت عکس خودت باشه یا شوهرت شایدم شخصی هست که نمیخوایی اون شوهرت رو ببینه و بگه هه ببین شوهرشو.نمیدونم به هرحال دختر عموی منم فوقع العاده ناز و بسیار بسیار زیباست ولی شوهرش رو ببینی انداره سر سوزن زیبایی نداره یعنی میشه کلمه زشت رو هم روش گذاشت نه پول نه هم چیز خاصی داره دختر عموم همیشه یا عکس شوهرش رو میزاره یا هم عکس خودش و شوهرش رو با هم میزاره یا هم عکس خودش بنظرم سعی کن شوهرت رو دوست داشته باشی عزیز

🤍 perfect paradise 🤍
2706