2733
2734

رفیقم پسره

هم کلاسیمه 

باهم کلاس زبان میریم

و خیلییییییی شبیه همه روحیات و اخلاقمون راستش اول که باهاش رفیق شدم ذره ای بهش حس نداشتم چون اصلا تایپم نیست از نظر ظاهری😐😐😐راستی منم تایپ اون نیستم

الان نمیدونم چم شده؟

همش باهم چت میکنیم و بیرون میریم حس میکنم یکم زیادی به هم نزدیک شدیم و این باعث شده وابسته شم و عادت کنم بهش و عشق نباشه شاید

نمیدونم

نظر شما چیه؟

حالم بده دلم نمیخواد اینجوری بشه

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

اوخییی

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2731
چند سالتونه

22

23

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

تایپم‌ینی چه

خب طبیعتا باید وابسته بشی .بلانسبت شما ادم با سگ و گربه هم انقد وقت بگذرونه‌وابسته‌میشه .شما ک ب هم جاذبه هم دارید 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

اگه حس می‌کنی دوسش داری بهش نگو من تجربه کردم اگه بگی ازت فاصله میگیره مگر اینکه دوست داشته باشه 

این اشتباه رو نکن ک بگی میگم تموم میشه

اگه حسش مث تو نباشه رفاقتت هم بهم میخوره 

تایپ؟

ینی اون معیار های دختری که از نظر ظاهری دوست داره شبیه من نیس معیار های ظاهری یه پسر هم برای من شبیه اون نیس🙄

کلا با رفیق جنس مخالف ....

مخالفم ... چون بنظرم هرچقدرم که مثل دوست باهم رفتار کنی بازم تحت تاثییر هورمونا قرار میگیری 😁 مخصوصا واسه پسرا که مخ زدن شده کار روزمره شون 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
تایپم‌ینی چه خب طبیعتا باید وابسته بشی .بلانسبت شما ادم با سگ و گربه هم انقد وقت بگذرونه‌وابسته‌میش ...

تایپ ینی مدل دختری که می پسنده از نظر ظاهری شبیه من نیست اونم شبیه معیارام نیست نمیدونم چرا دارم بهش حس عاشقانه پیدا میکنم😭😭😭

کلا با رفیق جنس مخالف .... مخالفم ... چون بنظرم هرچقدرم که مثل دوست باهم رفتار کنی بازم تحت تاثییر ...

پس تو غرب چجوری باهم دوستن؟

پس تو غرب چجوری باهم دوستن؟

فکر میکنی غربیا دیگه چیزی به اسم هورمون ندارن 😅 بابا همونا هم یه روزی خودشونو لو میدن من عقیده دارم دوستی با جنس مخالف آخر خوشی نداره خدا یا پیغمبر که نیستیم ممکنه خطایی کنیم اگه میدونی واقعا داری یه حس هایی بهش پیدا میکنی سعی کن فاصلتو بیشتر کنی پسری که یکسره داره باهات چت میکنه خودت نمیدونی منظورش چیه؟ کدوم دوست دیدی دائم باهاش درتماس باشی رفیق فاب شاید در روز یکی یا دوبار به هم زنگ و پیام بزنیم 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
2706