2733
2734
عنوان

کسی هست علاقه داشته باشه بره قبرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 179 پست
2731

من عاشق ارامششم 

مخصوصا تازه اباد رشت قبرستانش

تفریح منه به اونجا رفتن جمعه ها

ارامش میگیرم حالم بهتره میرم اونجا

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
من کفنمو از حالا خریدم 😁 ۲۵سالمه

اشتباهه مخصوصا اگ از کربلا خریدید.بدید بره ادم پیش بیکفن کفن نمیخره از ادب به دوره💔

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

من خیلی کم میرم قبرستان 

ولی هر وقت میرم نوشته های قبر ها رو میخونم 

مخصوصا اونا که کنار میت ما دفن هستن

الان من میدونم کیا کنار قبر پدربزرگم هستن

اسماشون حتی بعضی ها تاریخ فوتشون هم یادمه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
واقعا میگی که کراهت داره؟

بله.اخیرا سخنرانی گوش دادم میگفتن.بازم سرچ کنید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706