2737
2734
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4597 بازدید | 192 پست
با این حساب هنوز تازه عروسی چن سالته؟ شوهرت ک خداروشکر خیلی خوبه

اصلا عروسی نکردیم که. 

نزدیک ۵ ماهه عقدیم. ولی چون راه دور هستیم هم خونه ایم. 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا عروسی نکردیم که.  نزدیک ۵ ماهه عقدیم. ولی چون راه دور هستیم هم خونه ایم.

ای جووووونم خوشبخت بشین پس بعد زندگی مشترک درست میشین تورو خدا کنار بیا سنت کمه اونم سنش کمه کاری نکن دو سه سال دیگه ک عقلش کاملتر شد محلت نذاره 

2731
اسی من رفتم تایپکات بخوتم عکس ندیدم یه بار هم بزار

عزیزم هر موقع اومدی لایک کن بذارم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
دوبازه میدارم عزیزم

قسمت نیست ببینمت عزیزم 😅مرسی ❤

یکی از اشناهای ما پزشکی میخونه شوهرش طلبه ست 

بیکارم هست 

ولی اصلا حس نارضایتی نداره 

شوهرشم دوس داره چون ادم خوبیه

خیلیا از جمله خودم گفتم این دختر حیف شده ولی وقتی باهم دیدمشون ک چقدر شادن برا خودم متاسف شدم ک اینجوری فک میکردم 

شما هم چون زود ازدواج کردی فک کنم اینطور احساسی داری 

این فکرا زندگیتو ب کامت زهر میکنه 

حتما ی مشاور برو 

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
عزیزم واقعا ممنونم ازت. التماس دعا ❤💚💝 پس به تظر تو کار درستی کردم؟ آخه تو که شغل همسرم رو نمیدون ...

عزیزم نه تایپک هاتو ندیدم ولی اینجا دیدم که بقیه نوشتن طلبه هست

و بله گلم کار درستی کردی ! چرا اشتباه کرده باشی؟

انسانیت نه به سواد و مدرک هست نه به ظاهر و هیکل ، انسان بودن به ذات و قلب هر آدمی برمی گرده، دکتر بودن یا کارگر بودن فقط یه لباسه ! و نمیتونه باطن و چهره ی  واقعی کسی رو تغییر بده

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
😘😘😘😘چه راهنماییای خوبی.الهههی به خواسته دلت برسی عزیزم.هنوزم ادم های خوب هستن تو این دنیا😘😘😘

فدات عزیزم ، نظر لطفته 🌹❤ امیدوارم که هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم💕

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2738
عزیزم هر موقع اومدی لایک کن بذارم

عزیزم باور کن با مشاوره رفتن خیای از مشکلاتت حل میشه الان مشکل از افکارته اگر این حل بشه قلبتم آروم می گیره انقدر آدم موفق به ظاهر عاشق و خوشبخت دیدم که دیگه باور نمی کنم که اونایی که از دور این زور به نظر میان واقعا انقدر عاشق باشن قدر ثروتی که داری رو بدون همسر منم طلبن من خودم ۱۸سالگی ازدواج کردم و اصلا به طلبه فکرم نمی کردم ولی بعدش که مهربونیا و رفتاراش رو دیدم دلم قرص شد چون می دیدم که هیچ کدوم از دوستامشوهراشون به اندازه شوهر من هواشونو نداره و از خودش به خاطر همسرش نمی گذره ولی همسر من واقعا فرق داشت خیلی همیشه کنارمه خیلی تو زندگی پشتیبانم بوده با دو تا از دوستام رفتیم کلاس رانندگی همشون به زور میومدن و شوهراشون یه عالمه غر می زدن ولی من کارنامم باطل شد و همسرم دوباره منو ثبت نام کرد و نذاشت هیچ کس بفهمه چون تو عقد بودیم حتی نذاشت بابام بفهمه ماشینو می داد به من بعدش برای تمرین می گفت اگر دی هم فدای سرت فقط شیشه رو بده بالا با کسی بحث نکن بگو تا خودم بیام😅خلاصه اینکه اول ازدواجم فکر می کردم اونا خوشبختن و من بد بخت ولی الان حسم نظر مخالفی میده چون دیدم چه جاهایی شوهرم مثل یک مرد پشتم بود.

نظرت رو اول میگی

خانمی عکستون مونده مشکلی نداری؟؟؟؟

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
خانمی عکستون مونده مشکلی نداری؟؟؟؟

وای یادم رفته پاک کنم.

وای یادم رفته پاک کنم.

دو تا از عکساتون مونده بده تاپیکتو یا گزارش بزنن یا نینی یار حذف کنه

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....