2737
2734
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

پس لطفا من رو تو جزایر قناری ببین حسودی نکن ببین دیگه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

من فقط یکبار چندین سال پیش تو ذهنم اومد تصادف میکنیم تو جاده بین شهری بودیم رسیدیم شهر بعد شوهرم که نامزدم بود رفت شام بگیره ملشین بهش زد قوزکش شکست یاهمیشه قبل یکاری به دلم میوفته شورم میگه خواهشا ذهنت منفی نشه دهنتم بازنکن میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمین انشالله خدا درستش میکنه. به شوهرت بگو غصه نخور مهم اینه که ضرر از جون ندیده دوباره روپا میشه

میشه بگی رابطه شوهرم با مادرم خوب میشه ناراحتی ها تموم میشه، وزمانش بگو

2728
2738

میشه بگی شوهرم ب راه راست هدایت میشه یا نه؟؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

بگو ما بالاخره کی خونه دار میشیم

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2706