2410
2553
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3787 بازدید | 325 پست
مغروره يمقدار اطرافيانش خيلي روش تأثير ميذارن حالا يا خانواده دوست ميتونه باشه 

میشه برا من بگی چی میاد تو ذهنت .میخوام بدونم دوس پسرم ازدواجیده یا ن ؟ بهم ز یا پیام میده یا ن ؟ عاخه ۶ماهه کاتیم چندروز پیشا عکس دست عروس دوماد گذاشته بود پروش انگاری خودش بود ولی دلم باور نمیکنه حست چی میگه؟

خواهش میکنم برا منم بگو لطفااااا😔

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه برا من بگی چی میاد تو ذهنت .میخوام بدونم دوس پسرم ازدواجیده یا ن ؟ بهم ز یا پیام میده یا ...

دلش ديگ بآهات نيست زنگ ميزنه بهت ولي فقط دلتنگ شده برات ديگ بهم برنميگرديد

ينفر ديگروميخوادبرا ازدواج

2720
عزيزم سه بار جواب دادم مگ همون نيستيدشما كه گفتم منفي غالب تره ؟

میشه ببینی من حاملم یانه؟؟

واینکه همسرم کی با خواهرم دلش صاف میشه؟؟؟

https://rubika.ir/joing/FCAGIFCD0IJLVBUAFAKJNGIZPIXULEGS       میشه لطفا از کسب و کار یه مامان تازه کار حمایت کنین لطفااا🥰
2714
شمام حس ششمتون قویه؟

اره 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
اره 

میشه برا من بگی چی میاد تو ذهنت .میخوام بدونم دوس پسرم ازدواجیده یا ن ؟ بهم ز یا پیام میده یا ن ؟ عاخه ۶ماهه کاتیم چندروز پیشا عکس دست عروس دوماد گذاشته بود پروش انگاری خودش بود ولی دلم باور نمیکنه حست چی میگه؟

میشه برا من بگی چی میاد تو ذهنت .میخوام بدونم دوس پسرم ازدواجیده یا ن ؟ بهم ز یا پیام میده یا ن ؟ عا ...

من حدس میزنم ازدواج کرده

ولی از من می شنوی ب این چیزا اعتقاد نداشته باش

حس ششم بعضی وقتا غلطه بعضی وقتا درست 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
من حدس میزنم ازدواج کرده ولی از من می شنوی ب این چیزا اعتقاد نداشته باش حس ششم بعضی وقتا غلطه بعضی ...

ممنون عزیزم خودمم حس میکنم ازدواج کرده میگن چشمم میبینه و دلم باور نمیکنه شده حکایت من 😔

ممنون عزیزم خودمم حس میکنم ازدواج کرده میگن چشمم میبینه و دلم باور نمیکنه شده حکایت من 😔

حتما قسمت نبوده ناراحت نباش

2706