2737
2734
عنوان

کیا از زمستون متنفرن؟من حالم بهم میخوره یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمستون جاییش خوبه ک شبای طولانی کنار عشقت باشی ولی وقتی تنها باشی میکشه ادم دو افسردگی و شب های تموم نشدنیش😔😔

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2731

کدوم شهری اسی؟؟؟

حتما مثل ما جنوبیای بد بخت نیستی،زمستون برامون حکم بهشت رو داره .....چله های زمستون با یه تیشرت میرم تو حیات می ایستم ،میخام سرما رو با گوشت و پوست و استخوون حس کنم ،اینقد لذذذذت میبرم که نگو 

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2740

من عااااشق زمستونم هوای سررد بارونی برفی پیاده روی و....چایی داغ توی یه پارک .دیگه بچه دار شدم استفاده نمیتونم بکنم از قشنگیای زمستون ولی همچنان عاشقشممم .یه سوپ روی گاز قل میزنه ...بوی لبوی پخته ...خاطرات قدیمیم خدااا چراغ نفتی که توی خونه روستاییمونه بوش مستم‌میکنه...بساط کرسی و حیاط سررررررد ...

کدوم شهری اسی؟؟؟ حتما مثل ما جنوبیای بد بخت نیستی،زمستون برامون حکم بهشت رو داره .....چله های زمستو ...

خوشبحااالت😭گرما دوس‌کرمانم عزیزم زمستونا کرمان هوا سرد خشک هست رطوبت نداره اصلا

.
من عااااشق زمستونم هوای سررد بارونی برفی پیاده روی و....چایی داغ توی یه پارک .دیگه بچه دار شدم استفا ...

وای عزیزم ماشالله خوشیحالت چقد انرژی داری

😭😭😭من زمستوناااا کلا افسردم لباسام نمیتونم عوض‌کنم حتی بخدا یه حموم میخام برم ایق غررر میزنم‌حد نداره ولی تابستونا هر روژ‌حموم همش بیرون دور دور 😭😭😭

.