2733
2734
عنوان

کیا از زمستون متنفرن؟من حالم بهم میخوره یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 101 پست
هرات منو یاد کتاب هزار خورشی تابان میندازه الان شهرتون جنگ نیست

ن هرات تقریبا امنه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاااااااااشق زمستونم تابستون برام حکم حبس و زندان و خفگی داره

دقیقا مثل من،غروب های تابستون بخصوص شهریور مزخرف ترین چیزه دنیاس،ولی عاشق پاییز و زمستونم،وای برف رو که دیگه نگو.چای داغ وتخمه‌و انار و یه خانواده گرم و یه شب طولانی.

2728
انرژیم کجا بود خواهر رژیمم از گرسنگی دارم‌پس میفتم😂😂😂از زیبایی های نعمت خداوند برات گفتم .شما بای ...

اره خیلی ویتامین اهن کلسیم همچی بدنم‌کمه زمستونا بخدا کلا بخدا نمیتونم بلند شمم یهههه سر گیچه های دارم که‌نگووو بخدا مامانم شبس بزور یه قرص اهن انداخت دهنم اصلابه‌خودم‌نمیرسم دل دماغی ندارم 

وای دوساله اینجور شدم قبلا عاشق زمستون و برف اینا بودم شاید واسه قرنطینه و کروناس اینجور افسرده شدم

.
آخ گفتی ها سرررد باشه تا کله بری زیر پتو یه کاسه اشرشته تو اون هوا دور دور کردن تو بارون یا از پشت ...

من برم تو افق محو بشم با این فانتزیا🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
خوشبحااالت😭گرما دوس‌کرمانم عزیزم زمستونا کرمان هوا سرد خشک هست رطوبت نداره اصلا

بله اونجا چون سرد و خشک هس متنفری،ولی اگه تبریز باشی مثل من ،اینجوری از زمستون متنفر نبودی.

منم مخصوصا اینکه پریود باشم  چون وقتی میشم لرز دارم

اصلااااا دوست ندارم‌تو زمستون پریود شدم اصلا😭😭😭حاضرم برم لیتر لیتر خون بدم فقط تو‌زمستون پریود نشم😭

.