2733
2734

یعنییییی انقدی از زمستون متنفرم‌حد نداره 

هم‌واسه سرما نمیشه دو دیقه رقت بیرون ازبس هوا سسرده

اینا به کنارررررر من زمستوناااااااااا کلاااااا داغون میشم 

صوررررتم پر‌جوووش میشه 

بی نهااایت لاغر میشم اقا من بدبخت کلا ۴۵کیلوام زمستونا میشم ۴۰😑صورتم کلا میره داخل اصننن افتضاااح 

حموم با هزار سختی هفته ای دوبار 

کلا تنبل و بی حوصله میشم 😐حالا با این وضع کرونا دیکه بدتررر کلا زمستونا از کار زندگی‌میوفتم😑😐فق منتظرم تابستون شه درسته خیلی گرمه ولی بهتراز سرما هس😭اوضاع خیلی بهتره نمیدونم جریانم با زمستون چیه هوا سرد نمیتونم هیچکار کنم😑

.

سرما چ ربطی داره ب لاغری؟

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عاشقشم زیر پتو میخزی چای داغ نسکلفه بخاری...

به به....تابستون کجاش خوبه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

من عاااااااااشق زمستونم

تابستون برام حکم حبس و زندان و خفگی داره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738

خداتونو شکر کنید 

اینجا ک کرسی داریم و بخاری هم نداریم برق هم روزی ۴ ساعت میره

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

من متنفرم از پاییز زمستونم زیاد خوشم نمیاد

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

منم بدم میاد مخصوصا اگه یخبندون بشه و ادم بخوره زمین 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706