2737
2734
عنوان

کیا از زمستون متنفرن؟من حالم بهم میخوره یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 101 پست
پس چطوری ایران بودی بدون پاسپورت

پاسپورت داشتم ویزا گرفتم رفتم بعد ۳ سال ایران موندم الان هم ک کشور خودمم 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
متنفرم از تابستون از گرما از عرق ریختن 

اره همدردیم...

تابستون برق بره کولر نباشه ‌‌وای ولی زمستون  گاز نباشه پتو هست خودتو گرم میکنی🤩

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااایییی نگووو من عاشق زمستونم از تابستون و بهار متنفرم. عاشق هوای سرد و بارون و... 

بارون دوس دارم ولی سرما ندوس😭بدتم ضغیف شدع قبلا عاشق سرما بودم انرژی میگرفتم ازش نمیدونم دوساله چم شده😭

.

دقیقاااااا منم از زمستون و پاییز به شدت تنفر دارمممم هم از سرماش هم از جو دلگیری که داره بیزارررم اصلا تو این ۶ ماه افسرده ی افسرده میشممممم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
وای عزیزم ماشالله خوشیحالت چقد انرژی داری 😭😭😭من زمستوناااا کلا افسردم لباسام نمیتونم عوض‌کنم حتی ...

انرژیم کجا بود خواهر رژیمم از گرسنگی دارم‌پس میفتم😂😂😂از زیبایی های نعمت خداوند برات گفتم .شما باید یه آزمایش بدی ویتامینات کمه .و ضعف داری 

هرات پایتخت؟

ن کابل پایتخته

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
اره همدردیم... تابستون برق بره کولر نباشه ‌‌وای ولی زمستون  گاز نباشه پتو هست خودتو گرم م ...

آخ گفتی ها

سرررد باشه تا کله بری زیر پتو یه کاسه اشرشته تو اون هوا دور دور کردن تو بارون یا از پشت شیشه بارونو و دیدن و پیاده روی کردن

مه تو جاده ک خیلی رویایی

برف بازی 😍😍