2737
2734
عنوان

کیا از زمستون متنفرن؟من حالم بهم میخوره یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 101 پست
اوضاع كرونا چطوره اونجا؟؟

فعلا ک در حد قرنطینه نیست 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای پاییز انقدر هوا سردتسرده خدا به دادمون برسه زمستون😭من‌کلا بهار و تابستون دوس سرما ندوس

من بااینکه متولد بهارم ولی عاشق پاییزم مخصوصا بخاطر بارون

برای همین اولویت اولم پاییزه بعد  بهار

الهی به امید خودت
2731
نمیدونم بخدا عزیزم‌من زمستونا خیلی لاغر میشم شاید چون هیچ‌تحرکی ندارم 

منم ۴۰کیلوام اتفاقا زمستونم اشتهام کم میشه.

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
فعلا ک در حد قرنطینه نیست 

خوبه خداروشكر

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
کجا بری😁

پاس و ک گرفتم بعد بیام ایران و بعد در آغوش نامزد 😂🤐

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
واای برعکس شما من عاشق زمستونم یه عالمه پتو و لباس گرم میپوشی میری تو برف خیلیی کیف میده... &nb ...

فک کنم در کل روز یک لیوان اب بیشتر نمیخورم اصن میل به غذا به هیچی ندارم فق میخوابم زیر پتو

.
2740
افغانستانی هستی🤔🤔 ببخشید آمار گیریم فعلا تموم نشده😂

راحت باش اره افغانستانی هستم

من قبلا که مجرد بودم خیلی عاشق زمستون بودم ولی الان که ازدواج کردم و دو تا بچه دارم واقعا اذیت میشم زمستونا میخوام دو دقه برم بیرون باید دو ساعت اینا رو لباس بپوشونم ایران هم نیستم زمستونا اصلا اینجا آفتاب نیست خیلی دلگیره دلم می‌خواد بیام ایران ولی اونجا هم میگم سرده بچه هارو نمیشه بیرون برد کلا الان لحظه شماری میکنم تابستون برسه 

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪