2733
2734
عنوان

بی غیرت نباشیم

4773 بازدید | 329 پست

دیروز توی گوگل دنبال کلیپ رقص میگشتم،کلی جستجو کردم دستگیرم نشد..گفتم اینستارو نصب کنم چندتا کلیپ شیک رقص ببینم..من چون نیازی به اینستا نمیدیدم نصبش نکرده بودم و این اولین بار بود که نصب کردم،خلاصه به محض ورود کلی عکس پیشنهادی گذاشت پیش روم،‌بماند خوب یا بد بودن عکسها..با‌توبه واستغفرالله سرچ کردم رقص کلی عکسهای لخ..تی.اومد بالا و باید بین اون عکسا میرفتی میگشتی تا ی کلیپ رقص‌پیدا کنی.یعنی یجورایی جا خوردم که به محض ورود به اینستا بزور همچین عکسایی میومدن بالا

ادامه در پست👇🏻

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بلایک

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2738

من مجردم ولی واقعا وقتی به محض ورود همچین بلایی سرم‌اومد واقعا خونم‌جوش اومد که شوهرم بخواد همچین عکسایی ببینه!بحث اعتماد نیست، بحث اینه که چرا باید درمعرض گناه قرار بگیره و ما بی تفاوت باشیم؟

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋