2737
2734

خیلی ضایعه که 

اصلا امکان نداره تا این حدددددد 

تنبیه بدنی تا این حد اونم دختر بچه 

اصلا مدیره زن بوده یا مرد؟

خیلی خیلی ضایعه باور نکنید اینا رو 

با اینکه گفته کل فامیل فهمیدن اما اصلا هیچ حرفی درمورد شهرشم نمیزنه که کدوم شهره و میترسه رسانه ای بشه حتی داره میگه مادرا هم فهمیدن و باهاشون تماس گرفتن حتی ظاهرا دکترا هم فهمیدن اما میگه به خاطر فضای مجازی نمیتونم در صورتی که اگر واقعیت داشت تا الان رسانه ای شده بود یا خود مادر این کارو میکرد

یکم عجیب

چرا باید نزدیکای روز معلم همچین اتفاقی بیوفته؟☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

اندکی تفکر

زود باور نباشیم

دقیقا حتی درباره ی کادر درمان و قاضی هاهم سیاه نمایی زیاده اینجا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

یکی نوشته بود چند تا تناقض پیدا کردم ولی حال ندارم بگم خیلی دلم میخواد بدونم ، چون منم حقیقتا باور نکردم تا این حد ،ممکنه دخترش در خیالات زیاد و کم کرده ماجرارو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم باورم نشد ، انقد با اب و تاب تعریف کرد انگاری فیلم سینمایی بود ، کسی به بچه من بگه بالا چشمت ابروعه تا شلوارشو پرچم نکنم ول نمیکنم ، مگه میشه انقد بیخیال:/

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂

عزیزم اگه دقت کنی گفته بود به دختر بخشدار توجه میشه

جایی که بخشدار داره یعنی شهرستانه و همه همدیگه رو میشناسن و اگه رسانه ای بشه ممکنه برای این خانوم بد بشه تو محیط کوچیک و بگن اره زن فلانی فلان کارو کرده 

مثل همون کلیپه که مادره به بچش گفته بود چیپس میخوری؟اونم فقط صداش بود ولی بعدش شایعه شد که جدا شده

2740
عزیزم اگه دقت کنی گفته بود به دختر بخشدار توجه میشه جایی که بخشدار داره یعنی شهرستانه و همه همدیگه ...

عزیزم‌ شما بیشتر دقت کنی میگه عمه ام معلم هست و کل فامیل خبر دارن تو کل گروه ها پخش شده  ،حراست آموزش و پرورش اشنامونه جدا از اینکه الان کل شعر با استاتر بودن ولی خدایی از دکتر و معلم و همه فهمیدن و تو گروه  ها پخشه دیگه الان باید کل کشور خبر دار میشد 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706