2752
2734
عنوان

واقعا اون تایپیک کتک زدن بچه کلاس اولو باور کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 49 پست
دقیقا نه که بشینم با آرامش تاپیک بزنم😐 اصلا در این شرایط آدم یادش نمیمونه که تاپیک بزنه

آفرین تا صد صفحه جواب بدی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
نمیدونم من اینجا هرچی میبینم باورمیکنم چون دیدگاهم اینه که دلیلی نداره ادم اینجا دروغ بگه😂 شاید حق ...

چون ما قدیمی تر هستیم میدونیم خیلیا از سر بیکاری سناریو نویسی میکنن

گلبهار و اون دختره که میمون داشت و ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب ببین همین الان یه تاپیک دیگه هم زدن که دارن از خاطرات و تنبیهات معلماشون میگن مال خیلی وقت پیشم ن ...

ببین عزیزم فکر کنم تو نی نی سایت تازه اومدی روزی هزارتا تاپیک بسته میشه چون سوتی میدن دستشون رو میشه ی بار یکی همینجا از بلاهای ک مادرشوهرش سرش آورده بود میگفت باز مچشووو گرفتن فهمیدن داره دروع میگه ببین بعضیا مریصن واقعا نمیدونم چ لذتی داره ولی دلشون میخاد پر بازدید بشه من نمیتونم این فلکه رو باور کنم اگه میگفت با طناب افتاده جونش برام قابل باوری کردن بود تا اینکه بگه فلکه اش کردن فلکه کردن فقط تو زمان قاجار بود حتی زمان پهلویی هم فلکه نبود خخخخخ

پسرم   
نمیدونم من اینجا هرچی میبینم باورمیکنم چون دیدگاهم اینه که دلیلی نداره ادم اینجا دروغ بگه😂 شاید حق ...

من این بودم تا اینکه چند بار دروغ طرف در اومد موندن واقعا

مثلا دست سوخته ی بچه رو گذاشت گفت سوخته من خیلی ناراحت شدم و بقیه هم بعد کلی رهنمایی دلسوزی استیکر خنده فرستاد گفت همتون رو سرکار گذاشتم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
چون ما قدیمی تر هستیم میدونیم خیلیا از سر بیکاری سناریو نویسی میکنن گلبهار و اون دختره که میمون داش ...

اره شاید..

من که میشینم با غصه هاشون غصه میخورم واقعا اگه از خودشون مینویسن خیلی ادمای بیماری هستن😂

که چی بشه اخه 

ببین عزیزم فکر کنم تو نی نی سایت تازه اومدی روزی هزارتا تاپیک بسته میشه چون سوتی میدن دستشون رو میشه ...

اره من زیاد وارد نیستم به این سایت نمیدونم والا دیگه ادم خیلی باید کوته فکر باشه که مردمو اینطوری سرکار بذاره 

[QUOTE=337397731]اره شاید.. من که میشینم با غصه هاشون غصه میخورم واقعا اگه از خودشون مینویسن خیلی ادمای بیماری هستن...[/QUO

بله دقیقا یجور بیمارن

من خودمم احساسی هستم از غم دیگران ناراحت میشم ولی در کل نباید فضای مجازی رو جدی گرفت

والا دیروز به اولیا اطلاع دادیم دخترش بدون اجازه دو ساعت آخر رو رفته خونه اشون باید بیان مدرسه صحبت ...

دقیقا 

منم شوهرم درگیره باهاشون😂😂

بچه داره که از اول سال تا الان 1 ماهم مدرسه نیومده 

بعد شوهرم گفته اگر نیای من نمره ای نمیدمت اصلا نیستی که ارزشیابیت کنم 

مامانه اومده تو مدرسه به شوهرم گفته تو غلط کردی باید نمره بدی😐😐😐😐 انگار زورکیه انقدر بد و بیراه گفته بوده 

شوهرمم فرستاده بودش اداره تا بهش بفهمونن

دقیقا  منم شوهرم درگیره باهاشون😂😂 بچه داره که از اول سال تا الان 1 ماهم مدرسه نیومده  ...

والا مادره بجای اینکه خوشحال باشه پیگیر بچه اشیم دختر دبیرستانی تو کوچه پس کوچه نره بلایی سرش نیاد، اومد کلی فحش های رکیک از (ببخشید) گوه خوردی و .... بارمون کرد 

منم به حراست گفتم پیگیری کنن ولی متاسفانه در شهرای کوچیک فقط به روش کدخدا منشی حل میکنن همیشه هم اولیا حق دارن، شان و منزلت معلما بشدت تنزل پیدا کرده و مقصر اصلی خود مجریان قانون هستن در اداره

به همون اقای بازرس هم گفتم

والا مادره بجای اینکه خوشحال باشه پیگیر بچه اشیم دختر دبیرستانی تو کوچه پس کوچه نره بلایی سرش نیاد، ...

آره دقیقا 

شوهرمم گاهی وقتا خیلی بابت این قضیه ناراحته 

میگفت یه معلم بازنشسته داریم که الان دوسه ساله مجدد میاد چون نیرو کم دارن 

میگه بچه ها خیلی سر به سرش میذارن و اذیتش میکنن 

خیلی سر کارش میذارن و بی احترامی و مسخره میکنن فقط برای خندیدن 

اگرم اعتراضی بکنه والدین میان و بدتر خرابش میکنن

واقعا معلم جایگاهش خیلی خیلی مهمتراز ایناست 

ولی اصلا توجهی نمیشه

آره دقیقا  شوهرمم گاهی وقتا خیلی بابت این قضیه ناراحته  میگفت یه معلم بازنشسته داریم که ...

کاملا درسته برای ما که وسط راهیم خیلی سخته رها کردن و از نو ساختن شغل جدید 

من هرروز به سرنوشتم لعن میفرستم 

خدا لعنت کنه باعث و بانی.اونایی که ما رو ناامید کردن من که عشق معلمی بودم به این مرحله رسیدم.

یجوری میکنن کسایی که قلبا علاقمند هستن و کاری هستن دیگه رغبت نکنن بیان سمت معلمی ، در نتیجه با کمبود نیرو مواجه میشن و از رو جبر نیروهای بدردنخور فله ای جذب میکنن

2706