2737
2734
عنوان

بی غیرت نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4773 بازدید | 329 پست

اگر شوهرتون‌کار خاصی با اینستا نداره حتما حذف باشه بهتره...بجای اینکه دوتا اینستا نصب کنید یکی باشه اونم‌روی گوشی خانمها..شوهرتون اگه نیاز داشت شما هم‌کارشو انجام بدید..اگه نمیشدواقعا گوشیتونو بدید شوهرتون کارشو انجام بده..ولی درمقابل الوده شدن‌چشم‌همسرتون‌بی تفاوت نباشید،‌شما به عنوان یک شریک مسئولید در مقابل همسرتون..واقعا تاپیکهایی هم‌دراین مورد خوندم که اینستا باعث گناه همسرشون شده بود..بی تفاوت نباشید

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر شوهرتون‌کار خاصی با اینستا نداره حتما حذف باشه بهتره...بجای اینکه دوتا اینستا نصب کنید یکی باشه ...

من ب شوهرم اعتماد دارم

خادافظ🚶🏻‍♀️

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2740
ولی برای من اینجور نبود و از این چیزا نیومد

اینستا بر اساس علایق یعنی لایکهات و کلماتی که سرچ کردی عکس و فیلم میاره ببین قبلا چیکار کرده که اینارو بهش نشون داده اومده اینجا به ما میگه بیغیرت

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

من دوتا پیج اینستا پیدا کردم برای رقص

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

سالهاست اینستا دارم و تا حالا همچین چیزهایی برام نیومده! فقط گاهی خییییلی به ندرت توی اکسپلور دیدم که اونم بلاک کردم و تمام ! 

معمولا تا تامحتوایی رو  سرچ ، سیو یا لایک  نکنی مشابهش برات بالا نمیاد

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
من مجردم ولی واقعا وقتی به محض ورود همچین بلایی سرم‌اومد واقعا خونم‌جوش اومد که شوهرم بخواد همچین عک ...

چند روز پیش خواهر شوهرم گفت نیکی کریمی خیلی خوشکل و خوش اندامه 

شوهرم تایید کرد حرفشو

خون به پا کردم شب اومد پیشم اعصابم خورد بود گفتم برو پیش نیکی کریمی😂😂😂

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
من مجردم ولی واقعا وقتی به محض ورود همچین بلایی سرم‌اومد واقعا خونم‌جوش اومد که شوهرم بخواد همچین عک ...

کاملا درسته من نامزده اولم همش سرش تو اینستا بود خیلی بد بود ولی این یکی اصلا بدش میاد نصب کنیم اینجور برنامه هارو