2737
2734
عنوان

بی غیرت نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4773 بازدید | 329 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خوشم‌میاد کسایی که مخالف سرسختن بیشتر دنبال میکنن تاپیکو..باور کنید تاپیک‌هایی هم‌هست که باب میل ...

عزیزم الان عصر تکنولوژی هست ما نباید محدود کنیم همه رو نباید کنترل بیرونی باشه بلکه ما باید انقدر خوب بچه هامون رو تربیت کنیم که  خودشون سمت این چیزا نرن یعنی کنترل باید درونی باشه .کقتی کنترل درونی باشه فرد تمایل به این چیزا نداره و مثلا اگر بره تو اینستا می ره مطلب علمی می خونه نه اینکه کلا نداشته باشه  البته نوجوان به نظرم فرق داره

تو ب نظرت حرفت حقه شما چ جایگاهی داری ک خودتو صاحب نظر میدونی و کلامت وحق 

بنده هیچ جایگاهی ندارم..ولی شما معنی حقو میدونید؟

حرف حق یعنی حرف بنده نیست..اگر به قران‌اعتقاد دارید مراجعه کنید و حتی اگر بی اعتقادید به روانشنان جهان مراجعه کنید ..از روانشناسان‌امریکا بپرسید..اگر تاثیری نداشت حجاب روی زندگی بقیه الان برای ما چندین سال برنامه ی جنگ روانی ماهواره نمیساختن..

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
2731
تنهااایی نخوررر به منم بده

آدرس بده برات بفرستم 

دوتایی بشینیم بخوریم 😚

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
بنده هیچ جایگاهی ندارم..ولی شما معنی حقو میدونید؟ حرف حق یعنی حرف بنده نیست..اگر به قران‌اعتقاد دار ...

روانشناس اسم داره میتونی اسم و یا کتابشو معرفی کنی رو هوا بهتره نگی منبع رو معرفی کن

بنده اعتقاداتم مثل شما نیست اما با توجه به اعتقاد شما و همون قران میگم لا اکراه و فی الدین

شما از کامنت های اون خانوم که به همه توهین کردن دفاع کردین هر چند دیگه مهم نیست چون تعلیق شدن! بحث ...

من نمیدونم اون خانوم کی بود و چی گفت

از خیلی‌ها دفاع میکنم و با نظرات خیلی‌ها مخالفم... 

طبیعی هم هست، هر کسی یه متود و اندیشه ای داره که به مذاق ما ممکنه خوش بیاد یا نیاد.... 

روانشناس اسم داره میتونی اسم و یا کتابشو معرفی کنی رو هوا بهتره نگی منبع رو معرفز کن بنده اعتقاداتم ...

مثلا من‌الان قرانو معرفی کردم شما قبول میکنید؟ که الان‌اسم‌یک روانشناس بیارم؟هدکسی باید به عقل خودش مراجعه کنه..والله قران و بهترین روانشناسان دتیا کاری از دستسون‌ساخته نیست

دستت بی بلا و ممنون استارتر عزیز و صبور بسیار صبورانه در مقابل بی صبری و کم ادبی بعضی و همچنین کم م ...

ممنون عزیزم..لطف داری شما...مرسی از نظراتت🌹🌹

2706