2733
2739
عنوان

بی غیرت نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4773 بازدید | 329 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم ولی واقعا وقتی به محض ورود همچین بلایی سرم‌اومد واقعا خونم‌جوش اومد که شوهرم بخواد همچین عک ...

عزیزم شوهرت اگه وجدان داشته باشه به محض اینکه این عکس ها بخوره به چشمش سریع رد میکنه و فراموش میکنه 

اما اگه هیز و حریص باشه میشینه نگاه میکنه 

و اینا بستگی به خودت آدم داره 

2728
به قول شاعر.....گر بر سر نفس خود امیری مردی نمیشه بری توغارزندگی کنی که این چیزا نباشه،هروقت میون ه ...

ربطی به ادم‌درست بودن نداره...لطفا کامل بخونید..گفتم پیامبر اصلا...حرف من چیز دیگست...تا اخر بخونید

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
2740

اینستا سلیقه ادمها رو تشخیص میده بر اساس جستجوشون ... اینستای من که پر از اشپزی و فیلم و سینما و پیج های نوستالژی و تاریخی و طبیعت و نجوم ، کلیپ های نوزاد و بچه های بامزه و هنری اعم از ارایشگری و گلسازی و بافتنی  و بعضی بلاگرها و بازیگرا و پیج های موسیقی هستش .. از اینستا خیلی راضیم و خیلی چیزا یاد می گیرم خدایی بدی ندیدم اگه چیزی هم اذیتت کنه میتونی گزارش بزنی محدود کنی بلاک کنی و ...

عجب 
اگر شوهرتون‌کار خاصی با اینستا نداره حتما حذف باشه بهتره...بجای اینکه دوتا اینستا نصب کنید یکی باشه ...

باشه 

منتظر دستورات شما بودیم  

استارتر اون صفحه چت هست شما بری کلی پیشنهاد برات میاد 

توی اینستا ، خود برنامه به صورت هوشمند کسایی از مخاطبین گوشیت که اینستا دارند رو بهت معرفی می کنه 

شما تا جایی پست و کامنت نذاری غریبه اصلا پیدات نمی کنه 

صفحه جستجوگرت هم ، نتیجه مطالبی هست  که سرچ یا لایک کردی

نمیدونم برامن چرا آهنگهای شادمهر بالا میاره 😐

😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده