2733
2734
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست
عزیزم انتظار داری جلو مهمون غذای بد بزارن و شلخته باشن؟؟خب همه وقتی مهمان دارم ب خودشون و خونه زندگی ...

من یکی از جاریام خییییییییلی شلختست همیشه مادر شوهرم میگفت ولی من باور نمیکردم تااینکه خودم رفتم خونش دیدم عید بود زنگ زدیم گفتیم داریم میایم خونشونم با ما یک ساعت و نیم اینا فاصله داشت رفتیم خونشون افتضاح بود مانتوشو وسط پذیرایی اویزون کرده بود کلا خونش شلخته بود 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
😆😆😆😆همین ک مهمون میاد تمیزه بسه😅😅😅

آخه دوست ندارم اینطوری باشه 

یا حال ندارم 

یا وقت ندارم 

یا نی نی سایتم.😭😭😭

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم رژیم فقط برای لاغری نیست ! خیلی از بیماریها هستن که رژیم غذایی دارن ......

اره میتونم ولی من مشکلی ندارم تو هم دلت میخواد یه بار درست کن بخور عزیزم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2742
انگار مامان منو گفتی😂😂

خودت آشپزیت چطوره؟

شوهرم میگه تو و مامانتو باید با همدیگه بجوشونن تقسیم کنن دو تا زن نرمال درمیاد  

اون همه مامانم چزززوندش ولی هنوز تعریف دستپختشو میکنه    

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
من یکی از جاریام خییییییییلی شلختست همیشه مادر شوهرم میگفت ولی من باور نمیکردم تااینکه خودم رفتم خون ...

اره میدونم منم یه عروس خاله دارم خیلی شلخته اس خای وقتی مهمون داره ولی خب این ادما استثنا هستن ک حتی جلوی مهمون حفظ ظاهر نمیکنن ولی ادمای نرمال حتیاگر تو خلوت شلخته باشن پیش مهمون خودشونو تمیز نشون میدن 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
عزیزم انتظار داری جلو مهمون غذای بد بزارن و شلخته باشن؟؟خب همه وقتی مهمان دارم ب خودشون و خونه زندگی ...

یکی از ویژگی های ۹۵ درصد خانومای شهرمون و فامیلمون هر وقت  سر زده بری خونشون 

خونه عینه دسته گله 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
من یکی از جاریام خییییییییلی شلختست همیشه مادر شوهرم میگفت ولی من باور نمیکردم تااینکه خودم رفتم خون ...

اصلا خوب نیست مهمون بیاد آدم خونش کثیف باشه

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
هیچی عزیزم آخه معمولا قدیمی های سایت اینقدر دلنشین بودند خواستم ببینم شما هم قبلا بودی یا نه 💞

دلنشین خودتی عشقم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
یعنی شوهرم عاصی شده دیگه،همچی با ریتم هم میگم😂😂

خخخخ من مامان بابام و داداشام خواهرم میگن بابا کشتیمون با این حرف همش میگی بس کن   

وای خخخخ تو هم بگو ما شنیدیم از بقیه تعریف میکنن ولی نشندیم یکی از خودش تعریف کنه    

حتما تو ندیدی تعجب میکنی یه خاله هم دارم همیشه از غذاهای خودش تعریف میکنه واای من اصلا نمیتونم غذاشو بخورم یبار الویه درست کرده بود اورد خونه ما مرغاش درشت درشت مونده بود بعد ما گفتیم چرا له نکردی گفت شما الویه درست کردنی مرغ نمیریزید انگار همش سیب زمینیه گفتیم نخیر ما انقدر له میکنیم که اصلا دیده نمیشه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
اره میدونم منم یه عروس خاله دارم خیلی شلخته اس خای وقتی مهمون داره ولی خب این ادما استثنا هستن ک حتی ...

اره واقعا من خونم شلخته باشه یهو یکی بیاد شروع میکنم جمع میکنم نمیدونم بعضیا چجوری اونجوری ان

خودت آشپزیت چطوره؟ شوهرم میگه تو و مامانتو باید با همدیگه بجوشونن تقسیم کنن دو تا زن ...

😂😂😂😂

خودمم همه تعریف میکنن کلا علاقه دارم به اشپزی ولی مامانم بینظیره 😍😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706